Kokteilis
Stilo

Izskatīgi latviešu vīrieši kļuvuši par “Jameson” un “QooQoo” sadarbības kolekcijas vēstnešiem0

Publicitātes foto

Aizvadītā gada nogalē īru viskijs Jameson un pašmāju modes zīmols QooQoo apvienoja radošos spēkus, nākot klajā ar īpaša dizaina apģērbu un aksesuāru kolekciju vīriešiem. Tās lakoniskais nosaukums Bez bailēm iemieso mūsdienīgu un drosmīgu stiprā dzimuma pārstāvju tēlu, kuri ikdienā nebaidās uzdrīkstēties un sasniegt jaunas virsotnes. Šogad, turpinot pilnveidot Bez bailēm ideju, lai nestu to tālāk pasaulē, par limitētās tirāžas kolekcijas vēstnešiem trāpīgi izvēlēti trīs veiksmīgi savas jomas profesionāļi – šarmantais aktieris Āris Matesovičs, aizrautīgais jaunuzņēmējs Ernests Štāls un godalgotais bārmenis Oskars Smilga –, kuru drosme iemūžināta iedvesmojošos kampaņas foto un video stāstos.

Aktieris Āris Matesovičs

Jauno teātra mākslinieku trupas “Kvadrifrons”aktieri Āri Matesoviču daudzi iepazina populārajā pašmāju seriālā UgunsGrēks, kur viņš atveidoja simpātisko Kasparu, bet ikdienā viņu var sastapt Dirty Deal Teatro un Jaunā Rīgas teātra visvairāk skatītajās izrādēs vai motocikla mugurā. Jau pavisam drīz Āris sevi pieteiks arī uz lielā kino skatuves spēlfilmā “Blakus”, vēlreiz apliecinot to, ka drosmīgajiem pieder pasaule. Stilīgais aktieris lieliski iemieso Jameson un jaunās apģērbu kolekcijas saukli Bez bailēm – 2018. gadā viņa spēja uzdrīkstēties vainagojās ar nomināciju teātra balvai Spēlmaņu nakts kategorijā Gada jaunais skatuves mākslinieks. Āris zina, ka katra jauna loma, jauna skatuve un jauns sākums ir grūts, taču galvenais ir ticēt idejai un nebaidīties riskēt.

Uzņēmējs Ernests Štāls

Inovatīvais uzņēmējs un Latvijas start-up nozares pionieris Ernests Štāls, savukārt, pazīstams kā vairāku veiksmīgu tehnoloģiju jaunuzņēmumu dibinātājs un viens no start-up kopienas Tech Hub Riga idejas aizsācējiem, kurš savus radošos spēkus šobrīd velta mārketinga rīku izvērtēšanas platformai Dripit.io. Ernests jau vairāk nekā 10 gadu garumā ir aktīvs jauno tehnoloģiju eksperts un iedvesmojošs orators, kura runas klausījušies vairāki tūkstoši interesentu tādos pasākumos kā iNovuss, TechChill, Panākumu Skola un Starta Diena. Viņš nebaidās atklāt, ka aiz lielas veiksmes slēpjas arī daudz neveiksmju, tāpēc galvenais ir nepadoties un turpināt virzīties tikai uz priekšu.

Bārmenis Oskars Smilga

Turpretī izveicīgais dzērienu entuziasts Oskars Smilga ir labi zināms kokteiļu meistaru aprindās – kā iecienītā bāra Mākonis Cocktail & Design bārmenis viņš ir uzvarējis neskaitāmās sacensībās Latvijā un tālu aiz tās robežām un pierādījis, ka triumfē tie, kuri uzdrīkstas. Oskars prot novērtēt augstas kvalitātes dzērienus, tādēļ arī viņa sadarbība ar Jameson ir tikai likumsakarīga. Viņš dzīvo ar pārliecību, ka pagatavot dzērienu ik reizi ir liela atbildība, jo bārmenim ir jāmāk pārsteigt, sajūsmināt un vienmēr trāpīt desmitniekā. Tikai paši drosmīgākie spēj spert soli tālāk un ar kokteili izstāstīt veselu stāstu.

Sine Metu jeb latviski Bez bailēm jau gadu desmitiem ir Jameson moto, kas, kā vēsta leģendas, Džeimsonu ģimenei savulaik piedēvēts par viņu drosmi cīņā ar pirātiem, bet tagad kļuvis par spilgtā modes zīmola QooQoo iedvesmas avotu. Spēcīgais un iedvesmojošais sauklis QooQoo dizaineres Aļonas Bauskas rokrakstā rotā unikālos sadarbības kolekcijas modeļus vīriešiem: džemperus, T-kreklus, cepures un zeķes. Abu zīmolu radošais kopdarbs apvieno gan Jameson raksturīgo uzdrīkstēšanos un kvalitāti, gan QooQoo oriģinālo un vienmēr pamanāmo stilu, ko spilgti iemieso arī kampaņas vēstneši.

Foto:

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Latvijā radīts pirmais bezgrēka saldējums: tikpat garšīgs, bet mazāk kaloriju
1 stunda
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“Prāta vētras” koncertā Liepājā būs pieejama apsargāta velonovietne
1 stunda
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: klajā nācis video, kurā nofilmējušās 100 skaistākās Latvijas meitenes
1 stunda

Lasītākie raksti

Par svarīgo

KD
Krista Dzidzēviča
Veselam
“Sabiedrība ir neizglītota!” Kādēļ neprotam pieņemt cilvēkus ar invaliditāti?
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Liepājā veikala kasiere “vēsi” iepērkas ar klienta aizmirsto kredītkarti
47 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
FOTO: Vecrīgā atklāj “Maxima Express” veikalu ar paplašinātu kafejnīcas zonu
5 minūtes
MA
Māris Antonevičs
Latvijā
“Zemestrīce” valdošajā koalīcijā pēc Mežvieta atkārtotas apstiprināšanas amatā
26 minūtes
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Ļaudis šajā koalīcijā tik viegli aizvainojami, ka bail
4 stundas