Kokteilis
Apbrīno

Iedvesmojoši! Hercogienei Keitai Midltonei dārza darbos palīdz bērni un mīļotais vīrs0

Foto: SIPA/ SCANPIX/ LETA

Šī gada februārī Kensingtonas pils pārstāvji izziņoja, ka prinča Viljama sieva Keita Midltone šogad piedalīsies dizaina dārza veidošanā šova “Royal Horticultural Society’s Chelsea Flower” ietvaros.

Dārzam dots nosaukums “Atgriešanās dabas dārzā” un tas radīts ar domu, kur aicināt bērnus ar ģimenēm atgriezties pavadīt brīvo laiku dabā, novērtējot, kādas priekšrocības sniedz laika pavadīšana svaigā gaisā un cik ļoti veicina garīgo un fizisko labsajūtu.

Visbeidzot iekārtošanas darbi ir teju vai pabeigti un vakardien tajā laiku kopā pavadīja arī pati Keita Midltone ar savu ģimeni – mīļoto vīru, princi Viljamu un trim bērniem – princi Džordžu, princesi Šarloti un mazo princi Luisu.

Kensingtonas pils oficiāli apstiprinājusi, ka princis Džordžs, princese Šarlote un mazais Luiss esot palīdzējuši mammai, vācot zariņus un kociņus, lai Keitai palīdzētu “uzbūvēt” dizaina dārzu. Šajās aizkustinošajās fotogrāfijās arī redzams, cik ļoti patiesi brīvo laiku kopā ar savu ģimeni izbauda princis Viljams, palīdzot sievai un rotaļājoties ar bērniem.

Keita Midltone un princis Viljams kopā ar bērniem atpūšas dārzā

LA.lv