Lai laulība būtu veiksmīga, ģimenes izveidošanas laiku jāizvēlas īpaši rūpīgi. Astrologi uzskata, ka katrai horoskopa zīmei ir savs ideālais laulību laiks.
Ja esi pārliecināta, kāda būs tava laulība, tad astrologu ieteikumus vari neievērot. Ja tomēr nezini, ko sagaidīt no ģimenes dzīves, tad labāk precēties konkrētā periodā.

Auns

Publicitātes foto/pixabay.com
Publicitātes foto/pixabay.com

Auni pieaug samērā vēlu. Vislabāk viņiem izvēlēties vai nu ļoti agras vai ļoti vēlas laulības, tādēļ, ka pašā jaunības pilnbriedā Auni nav gatavi kardināli mainīt savu dzīvi. Saskaņā ar mūsdienu tendencēm vislabākais laulību periods būs laikā no 18 – 20 gadu vecumam vai 30 – 40 gadu vecumam vai pat vēl vēlāk. Lieta tāda, ja Auns apprecas 25 gadu vecumā, tad viņa dzīvē iestājas globālo pārdomu periods, kuru pārvarēt ir visai grūti. Labāk neriskēt arī 18 vai 20 gadu vecumā, lai gan Auniem šādas laulības tek uzskatītas pat par visai veiksmīgām. Ja tavā dzīvē šobrīd ir melnā strīpa – nemeklē risinājumu laulībā.

Vērsis

Vēršiem nedrīkst dot otru iespēju mīlestībā. Arī pašiem Vēršiem vajadzētu pēc iespējas skeptiskāk skatīties uz otrreizējām laulībām. Tev labāk precēties tikai vienreiz. Astrologi uzskata, ka tev kāzām jāgatavojas līdz 25 gadu vecumam. Visnotaļ pozitīvas būs arī vēl agrākas laulības, ja tev jau ir pieredze mīlestībā. Es pārliecināta par savu partneri par visiem 100 procentiem. Ja pārliecības nav, tad precēties nav vērts.

Dvīņi

Publicitātes foto/pixabay.com
Publicitātes foto/pixabay.com

Tavas sliktākās rakstura īpašības – vētrainība un egoisms. Mīlestībā tām nav vietas. Ja vēlies precēties, tad labāk to nedarīt spontāni. Vari izvēlēties jebkuru vecumu, tādēļ ka dzīves laikā tu īpaši nemainies. Ja vēlies konkrētus skaitļus, tad labāk zīmogi pasē iespiest pēc 40 gadu vecuma – tā būs drošāk visiem. Ja vēlies pasargāt tuvu cilvēku no kļūdas, tad labāk pasaki viņam uzreiz, ka ar tevi ielaisties ir bīstami. Neaizej attiecībās tik tālu – labāk izvēlies civillaulību.

Vēzis

Cilvēka, kurš dzimis laika periodā no 21. jūnija līdz 22. jūlijam raksturs mudina uz to, ka jāprecas pēc iespējas agrāk. Tomēr statistika rāda, ka tas nav labākais variants. Tomēr arī vilcināties ar laulību nevajag. Labākais laiks ģimenes radīšanai un zīmogam pasē ir no 23 līdz 28 gadiem. Jo ilgāk gaidīsi, jo sliktāk tev ar katru gadu. Astrologi atzīmē, ka tev labāk izvēlēties partneri savu vienaudzi vai nedaudz par sevi vecāku. Tu vari veiksmīgi apprecēties arī līdz 23 gadiem, bet ar mazāku iespējamību. Principā tev derēs jebkurš vecums, ja vien būsi pārliecināta par partneri.

Lauva

Publicitātes foto/pixabay.com
Publicitātes foto/pixabay.com

Runā, ka Lauvām vispār labāk neprecēties, tomēr tā nav. Tev labāk to darīt pēc iespējas vēlāk, bet precēties var. Neveiksmīga laulība attīrīs tavu karmu, bet veiksmīga apstiprinās, ka dzīvē esi gājis pa pareizo ceļu. Pat neveiksmīga laulība var tev atnest labumu. Neieciklējies uz to, cik ilgi un kā jūs dzīvojāt kopā. Skaties uz to, ko tu esi kopdzīvē iemācījies no otra cilvēka. Lauvām labākais kāzu laiks – tuvāk 30 un nedaudz pēc 30. Ja nolemsi precēties agrāk – tad uz priekšu! Tik un tā tevi neviens nepārliecinās un tu to zini.

Jaunava

Domu spēks dara brīnumus. Tavā gadījumā tā ir īsta maģija. Ja neesi pārliecināta, ka laulība būs efektīga jums abiem un kopumā laimīga, tad tā būs problemātiska. Tu pārāk esi atkarīga no savām domām, jo jau iepriekš noskaņojies uz kādu rezultātu. Jaunavām labākais laulību laiks ir no 25 līdz 35 gadiem. Vīriešiem šis vecums var tikt pagarināts vēl par pieciem gadiem. Tu esi pieredzes, bet ne impulsīvu emociju cilvēks, tādēļ tev jāizvairās no pārsteidzīgas lēmumu pieņemšanas.

Svari

Publicitātes foto/pixabay.com
Publicitātes foto/pixabay.com

Svariem labāk apprecēties līdz 30 gadu vecumam. Pēc tam ar katru gadu apprecēties kļūs arvien grūtāk, jo cilvēki, sasniedzot 30 gadu slieksni, sāk zaudēt pārliecību par sevi, psiholoģiski sāk novecot. Kļūt pievilcīgai pēc 30 gadu vecuma ir daudz grūtāk, jo skaistuma uzturēšanai jātērē daudz vairāk enerģijas. Īpaši tas attiecas uz sievietēm, kuras ir pārāk ieciklējušās uz apprecēšanos. Vīrieši-Svari sāk strauji novecot tuvojoties 40 gadu slieksnim, tāpēc viņu precību laiks ir ilgāks.

Skorpions

Skorpioni ģimeni var radīt gan jaunībā, gan jau vēlākā vecumā. Gan vieniem gan otriem tas dos tikai pozitīvu rezultātu. Nedaudz pēc 20 gadu vecumu, Skorpioni nokļūst tādā dzīves periodā, kad kļūt laimīgiem viņiem palīdzēs tikai veiksme biznesā vai sabiedrības atzinība kopumā. Tas ir izpētes laiks, kad ceļabiedrs nav vajadzīgs. No 20 lūdz 30 gadu vecumam laulība Skorpioniem var kļūt par nopietnu kļūdu. Raugieties uz laulībām kā uz patīkamu pieaugšanas un nobriešanas simbolu.

Strēlnieks

Publicitātes foto/pixabay.com
Publicitātes foto/pixabay.com

Strēlnieki māk savā dzīvē piesaistīt vēlamo, jo viņi nepārtraukti ar sevi strādā. Lielākoties Strēlnieki pieņem lēmumu, balstoties uz paša vai citu pieredzi. Šie cilvēki var precēties jebkurā dzīves periodā. Šādi lēmumi Strēlniekus disciplinē, lai gan dažkārt nedara tik laimīgus kā citu zīmju pārstāvjus. No malas raugoties, Strēlniekiem nekad nav laulību problēmu, jo savus trūkumus viņi māk veiksmīgi labot vai meklēt kompromisus. Atcerieties vienu patiesību: ar Strēlniekiem vienmēr var sarunāt.

Mežāzis

Mežāžiem laulība ir veids kā paaugstināt savu statusu sabiebrības acīs. Šīs zīmes pārstāvjiem vislabākais vecums šim atbildīgajam solim ir no 30 gadiem uz augšu. Līdz 30 gadu vecumam ir svarīgi sakārtot savu dzīvu, bet pēc tam var sākt domāt par attiecībām. Mežāzim laulībā ir būtiski uzticēties partnerim un būt draugiem. Pārāk agras laulības ir lemtas neveiksmei, jo Mežāzim ir nepieciešama brīvība un neatkarība.

Ūdensvīrs

Publicitātes foto/pixabay.com
Publicitātes foto/pixabay.com

Ūdensvīri vienkārši nevar neveiksmīgo apprecēties. Šādas attiecības var sagraut tavu dzīvi. Vistrakākais, ka risks izveidot neveiksmīgas ģimenes attiecības pastāv vienmēr. Vienīgais veids kā samazināt neveiksmes iespējamību laulībā – apprecēties pēc iespējas vēlāk un ar daudz gudrāku cilvēku. Līdz laulībām attiecībām jāilgst vismaz piecus gadus, lai tu būtu pārliecināta par partneri. Dažkārt pietiek arī ar trīs gadiem, tādēļ nevajag precēties pārāk ātri.

Zivis

Neuzvel sev otras pusītes problēmas. Šādas attiecības automātiski būs neveiksmīgas. Iemācīties novērtēt savus spēkus un laiku Zivīm izdodas tikai 23-25 gadu vecumā. Tieši ap šādu laiku var aizdomāties par precībām. Labvēlīgas tev var izrādīties arī vēlākas laulī0bas, tomēr labāk pagūt zīmogu pasē ielikt līdz 35 gadu vecumam. Mūsdienu pasaulē Zivīm ir grūti saglabāt emocionālu vēsumu, tādēļ jāiemācās neizrādīt savu empātiju. Vīriešus tas skar mazākā mērā. Ja vēl joprojām neesi iemācījusies abstrahēties no svešām problēmām un necieni savu laiku, tad pagaidām ar laulībām nevajag steigties.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem