Kādai jābūt sievietei, lai vīrietim būtu sajūta, ka tu esi viņa ideāls un sapnis? Astrologi sastādījuši sarakstu, kāda būtu ideālā sieviete vīriešiem, saskaņā ar viņu zvaigznāju.

Vai tu esi viņa?

Auns

Vīrietim Aunam ir vajadzīga sieviete, kas ne tikai spēs viņam sekot, bet būs arī atvērta dažādiem izaicinājumiem. Viņa ne tikai neļaus viņam uzvarēt kādās sporta spēlēs, bet pat pārspēs viņu! Šī sieviete vienmēr saņem to, ko vēlas – izaicinājums ir viņas ikdiena!

Vērsis

Viņam blakus ir vajadzīga sieviete, kas spēj apmierināt viņa vēlmes. Viņa ir mierīga, piezemēta, ļoti maiga, bet viņu mājās vienmēr valda miers un komforts.

Dvīņi

Vīrieši – Dvīņi meklē gudru sievieti, ar kuru viņi varētu izrunāties. Turklāt šīs sarunas laikā viņai ir jāpauž savi uzskati, bet arī jāspēj dot kādus padomus. Viņa, kā likums, ir apveltīta ar labu humora sajūtu un spēj nodibināt kontaktu ar dažādiem cilvēkiem.

Vēzis

Vīrietim – Vēzim ir nepieciešama sieviete, kas par viņu rūpēsies un mīlēs viņu. Viņai ir jāprot viņā ieklausīties, piedāvāt konstruktīvu un labu padomu, būt vienmēr blakus un atbalstīt viņu, neskatoties ne uz ko.

Lauva

Vīrietim – Lauvam blakus ir jābūt sieviete, kas spēj radīt iespaidu un būt viņa pati. Viņai ir jābūt skaistai, gudrai, jautrai, jāļauj savam vīrietim spoži “spīdēt” un atbalstīt itin visā.

Jaunava

Vīrietim Jaunavai nepieciešama pedantiska sieviete. Viņai ir jābūt uzticamai, jāspēj analītiski domāt un jābūt atbilstošai visām viņa prasībām. Šai sievietei ir jābūt neatkarīgai un asprātīgai. Viņa ir ne pārlieku jūtīga, taču zina savu cenu.

Svari

Šiem vīriešiem ir nepieciešama blakus patiešām attīstīta sieviete, kas spēj arī peldēt “pa straumei”. Viņa spēj īpaši adaptēties jebkuros apstākļos, ir pievilcīga un patīkama. Viņa spēj saglabāt harmoniju un reizēm novelk Svarus uz pareizo pusi.

Skorpions

Viņiem ir nepieciešama neatkarīga sieviete, kas nespēj “iet bojā” pēc viņa divdomīgā humora un kritikas. Viņa ne tikai spēj nolikt viņu “pie vietas”, bet arī saglabāt savu viedokli.

Strēlnieks

Strēlniekiem ir nepieciešama ļoti enerģētiska sieviete, kas būs gatava mesties dažādos piedzīvojumos. Viņas entuziasms un vēlēšanos ir kaut kas jauns arī pat vīrietim – Strēlniekam.

Mežāzis

Vīrietim – Mežāzim ir jāmeklē konservatīva sieviete. Viņai ir jābūt par sevi pārliecinātai, darbu mīlošai un uzticamai, kā arī sabiedriskai un draudzīgai. Viņa sasniedz sev izvirzītos mērķus un vienmēr atrod kopūgu valodu ar apkārtējiem.

Ūdensvīrs

Vīrietis – Ūdensvīrs meklē neparastu sievieti, kura ir tik unikāla un neordināra, kā viņš pats. Viņai noteikti ir jābūt pašai savam viedoklim!

Zivis

Viņš meklē sievietē tikai vienu – mīlestību. Viņai ir jābūt radošai, viņai ir jābūt pašai saviem sapņiem un vienmēr jāprot pacelt viņu spārnos.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem