Kokteilis
Apbrīno

Hosams Abu Meri jau dažus mēnešus ir aizņemts vīrietis: atklāti par jaunajām attiecībām0

Foto: LETA

Saeimas deputāts, arābu kultūras centra valdes priekšsēdētājs un ārsts Hosams Abu Meri (43) žurnālam “Privātā Dzīve” vaļsirdīgi atzinies, ka viņam ir romantiskas attiecības ar izskatīgo Latvijas televīzijas “Rīta Panorāmas” žurnālisti Lindu Krūmiņu (38).

Marta sākumā abi redzēti izbaudot romantisku atpūtu Mārcienas muižā, bet Valentīna dienā abi pamanīti, apmeklējot Dona koncertu. Tāpat vairākas reizes manīti, dodoties uz kino vai vakariņojot restorānos. “Par savu privāto dzīvi stāstu nelabprāt, tomēr tā kā cilvēki mūs ir pamanījuši, varu teikt – jā, es satiekos ar Lindu jau divus trīs mēnešus,” – intervijā žurnālam sacījis Hosams.

Vaicāts, kā abi iepazinušies, Hosams Abu Meri atklāj stāsta vēsturi. “Lindu kā žurnālisti pazīstu jau sen. Savulaik esmu devies uz “Rīta Panorāmu”, kur viņa mani ir intervējusi, gan arī esmu saticis viņu žurnāla “Veselība” nometnē, kuras rīkošanā viņa piedalījās.

Visas šīs reizes biju precēts vīrietis un citas sievietes mani neinteresēja.

Viss mainījās pagājušā gada novembrī: biju uzaicināts uz “Rīta Panorāmu”. Kad ieraudzīju Lindu Latvijas televīzijas gaitenī, padomāju – cik skaista sieviete! Tajā pašā dienā viņas kolēģei apjautājos, vai Linda ir aizņemta. Saņēmu atbildi – nē, brīva. Pēc intervijas manu prātu nepameta doma, ka jāpamēģina viņu kaut kur uzaicināt. No sākuma Facebook uzrakstīju – paldies par interviju, bija ļoti patīkami. Un saņēmu lakonisku “paldies”. Pagāja laiks un es uzrunāju Lindu vēlreiz, šoreiz aicinot uz kafiju. Uz šo vēstuli atbildi tā arī nesaņēmu,” – atceras Hosams.

Liktenīgā tikšanās “Rīta Panorāmā”:

Foto: Ekrānuzņēmums

Tomēr mazliet vēlāk abi nejauši satikušies, atzīmējot Lāčplēša dienu pie Rīgas pils. Hosams esot bijis ar abām meitām, bet Linda ar draudzeni. Esot nolēmuši mazliet sasildīties kādā kafejnīcā un pēc šīs liktenīgās tikšanās sācies aktīvais randiņu periods.

“Protams, pirmais, ko pamani sievietē ir viņas izskats un tikai tad tu sāc ar viņu sarunu.

Taču Linda ir ne tikai vizuāli simpātiska, bet arī mīļa, mierīga un pozitīva,” – atzinies deputāts.

Ar Lindu kopā šobrīd vēl nedzīvojot, jo izbaudot randiņu periodu. Taču gribot to noteikti darīt un ticot, ka ir iespējamas attiecības, kad nodzīvo laimīgi kopā līdz pat mūža beigām. “Tie, kas mani pazīst, labi zina, ka attiecībās meklēju stabilitāti. Neesmu no vīriešiem, kas grib izklaidēties un ik pēc dažiem mēnešiem maina sievietes. Ticu, ka manā dzīvē ir iespējama laimīga laulība līdz pat mūža galam. Vēlos nopietnas attiecības un nākotnē arī ģimeni,” – neslēpa Hosams, piebilstot, ka ir gatavs kāzām arī trešo reizi.

Hosamam līdz šim bijušas divas laulības. Pirmajā, kas ilga vienpadsmit gadu, dzimušas divas meitas – Sabīna (13) un Adriana Anna (9), bet šī gada vasarā tika šķirta laulība ar bijušo iekšlietu ministri Lindu Mūrnieci, viesnīcas “Roma” direktori.

Savukārt žurnālam “Privātā Dzīve” Linda Krūmiņa atzinusies, ka attiecību jautājumos esot konservatīva, tāpēc pirmo soli vienmēr gaidot no vīrieša. Tāpat kā Hosams, arī Linda apstiprināja, ka tikušies bija jau agrāk, bet tā kā viņš tolaik bijis precēts vīrietis, nekādu interesi viņā izraisījis neesot.

“Hosams ir politiķis, savukārt es strādāju Latvijas televīzijā. Tas mūsu iepazīšanos padarīja gana sarežģītu.”

Kad sapratusi, ka attiecības tomēr ir nopietnas, devusies pie priekšniecības, lai par tām izstāstītu, lai tas nekādā veidā nevarētu ietekmēt viņas darbu – lai nerastos nekādi interešu konflikti.

Jautāta, kā Hosamam izdevies viņu savaldzināt, žurnālistu atbildējusi: “Tas ir vairāku īpašību kopums. Viņš ir ļoti labs cilvēks. Un gudrs. Dzīvesgudrs. Esmu pārliecināta, ka šīs ir nopietnas attiecības. Domāju, ka ne es, ne viņš nepiekristu runāt par šīm attiecībām, ja mēs nebūtu par tām pārliecināti.

Viņi esot iepazinušies arī ar abu bērniem un izskatot iespēju sākt dzīvot kopā. Jautāta, vai tas nav dīvaini, ka viņai ir tāds pats vārds kā Hosama otrajai sievai Lindai Mūrniecei, žurnāliste pasmējusies un teikusi, ka Lindas laikam Latvijā ir gana populārs vārds.

Savukārt žurnāla “Privātā Dzīve” iznākšanas rītā Hosama šķirtā dzīvesbiedre Linda Mūrniece savā Twitter kontā ierakstīja:

LA.lv