Pērnā gada pavasarī Saeimas deputāts, arābu kultūras centra valdes priekšsēdētājs un ārsts Hosams Abu Meri (43) žurnālam vaļsirdīgi atzinies, ka viņam ir romantiskas attiecības ar izskatīgo Latvijas televīzijas “Rīta Panorāmas” žurnālisti Lindu Krūmiņu (38). Visbeidzot Hosams Abu Meri paziņojis, ka ar precībām vilcināties netaisās, un kāzas ar daiļo televīzijas žurnālisti Lindu gaidāmas jau šajā vasarā.


“Esam izlēmuši, ka kāzas svinēsim jau šogad, vasarā,” žurnālam “Kas Jauns” atklājis Abu Meri. Viņš arī atzinis, ka nu abiem priekšā laulību ceremonijas datuma izvēle, taču plašākus precību plānus Abu Meri neatklāj. Attiecības ar izskatīgo Latvijas televīzijas “Rīta Panorāmas” žurnālisti Lindu Krūmiņu viņam ir ļoti īpašas, tāpēc Abu Meri iespēju robežās cenšas ieturēt privātumu.

Abu Meri arī neslēpj, ka attiecībās ar līgavu Lindu jūtas ļoti laimīgs. Turklāt viņš pozitīvi vērtē arī pārmaiņas ikdienas dzīvē un karjerā. Hosams Abu Meri nostrādāja četrus gadus iepriekšējā Saeimā. Viņam, tiesa, par darba trūkumu nav jāuztraucas, jo paralēli darbam Saeimā, viņš joprojām strādāja savā privātpraksē kā ārsts. Hosams atzina, ka par jaunajām izmaiņām noteikti vispriecīgākie būs viņa pacienti, jo vairs nebūs jāgaida garās rindās, lai pie viņa pierakstītos.