Cilvēki bieži vien sūdzas, ka zodiaka zīmju apraksti viņiem neatbilst. Tāpēc ļoti ticams, ka šis 12 psihotipu apraksts izrādīsies patiešām interesants.

Iespējams, tieši šajā aprakstā jūs, sievietes, atradīsiet visatbilstošāku raksturojumu sev. Šis horoskops paskaidro, kāpēc sieviete var būt dzimusi Jaunavas zīmē, bet raksturā jūtas, piemēram, kā Lauva (jo tas ir viņas psihotips!). Uzmanīgi izlasiet šos aprakstus un atrodiet sevi starp tiem!

1. Sieviete – viesulis (psihotips Auns)

Viņas ir brīvas un neprognozējamas personības. Sievietes – viesuļi bieži pievērš sev apkārtējo uzmanību, it kā pievelkot kā magnēts. Iepriekš paredzēt viņas reakciju vai uzvedību ir praktiski neiespējami. Ar šādu sievieti komunicēt droši var tikai vīrieši, kas nebaidās riskēt!

2. Sieviete – koferis (psihotips Vērsis)

Viņas nekad neko neizmet, jo viņu ticība ir mantu vākšana un krāšana. Sievietes – koferi soļo pa dzīvi ar devīzi “kādreiz jau noderēs”. Viņām labākā izklaide ir brīvdienu šopings. Un vēl šī psihotipa sievietes ir ļoti iecienījušas kolekcionēt savus pielūdzējus.

3. Sieviete – kaleidoskops (psihotips Dvīņi)

Viņas ir neticami spilgtas un harmoniskas, diemžēl, ne visi to spēj saskatīt. Ar tādām skaistulēm dažiem iziet sabiedrībā ir neērti, jo citu vīriešu skatieni būs noteikti piesaistīti viņai. Viņu ģimenes dzīve ir skaļa un haotiska, tomēr – kā svētki.

Foto: unsplash
Foto: unsplash

4. Sieviete – lietus (psihotips Vēzis)

Viņas viegli var saraudināt, dažkārt pat bez īpaša iemesla. Tomēr viņas reti rīko histērijas. Šīs sievietes ir visīstākās romantiķes un sapņotājas. Un ļoti ilgi ir gatavas gaidīt savu īsto mīlestību.

5. Sieviete – dārgakmens (psihotips Lauva)

Viņas vienmēr zina savu cenu. Viņas ir spožas un pamanāmas. Dažkārt šādas sievietes var šķist augstprātīgas. Viņas kategoriski nedrīkst slēpt mājās, četrās sienās – viņas sāk skumt un kļūst līdzīgas lētai bižutērijai.

6. Sieviete – organizators (psihotips Jaunava)

Viņām viss ir pierakstīts, saplānots un salikts plauktiņos precīzā kārtībā. Viņas nepieļauj izņēmumus un slikti panes neierastas situācijas. Šīs sievietes ir uzticamas un gluži vienkārši kā radītas laulībai. Nevajag piekrāpt viņu uzticību!

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

7. Sieviete – klusie ūdeņi (psihotips Svari)

Viņas ir nesatricināmas un mierīgas, kā lavandu lauki Francijā. Blakus viņām ir viegli atbrīvoties. Šīs sievietes ir gatavas pieņemt savus tuviniekus tādus, kādi viņi ir, ar visām dīvainībām un negatīvajām īpašībām. Daudzi vīrieši uzskata, ka viņu sieva “klusais ūdens” ir īsts atradums. Un tā arī ir.

8. Sieviete – šausmas (psihotips Skorpions)

Viņas ir līdzīgas personāžiem no gotiskām gleznām. Viņās jau sākotnēji ir kaut kas biedējošs, turklāt tieši tādā veidā viņas ir magnētiski valdzinošas. Attiecības ar sievieti – šausmas ir tāpat kā šausmu filma. Šausmīgi bailīgi, bet ļoti gribas redzēt filmas beigas!

9. Sieviete – nazis (psihotips Strēlnieks)

Viņas ir cietas, izturīgas un asas. Neticami godīgas, tiešas, ironiskas, pat mazliet indīgas. Sieviete – nazis der tikai tādiem, kam nav jāmeklē pēc atbildes teikumiem. Blakus viņām dzīvo tikai tie vīrieši, kuri nebaidās taisnības! Un vispār ne no kā nebaidās!

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

10. Sieviete – kalns (psihotips Mežāzis)

Mīlestību no šīm skaistulēm izcīnīt nav viegli. Lai tiktu līdz “kalna virsotnei”, vīrietim būs jāvelta daudz pūles, bet ja tas kaut kad izdosies, tad lidojums būs garantēts. Sieviete – kalns ir spējīga apkārtējiem parādīt pasauli no putna lidojuma. Galvenais, lai jums nesareibst galva!

11. Sieviete – bākuguns (psihotips Ūdensvīrs)

Ar viņām pavisam droši var doties izlūkos. Viņām nav nekā neiespējama. Viņām jebkurā brīdī var piezvanīt, lai tāpat vien papļāpātu vai palūgtu pēc palīdzības. Viņas ir kā bākas uguns – dāsnas, draudzīgas, pretimnākošas un neko neprasa par to pretī. Par šādu dzīvesbiedri var tikai sapņot!

12. Sieviete – orhideja (psihotips Zivis)

Šo sieviešu trauslumā ir kāda īpaša valdzinoša nianse. Viņām nemitīgi vajag par kādu rūpēties, sargāt no dažādiem dzīves triecieniem. Sieviete – orhideja – ir īsta dāvana garā un miesā stipriem vīriešiem.

Foto: unsplash
Foto: unsplash

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem