Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops pāriem. Kā katras zodiaka zīmes pārstāvji uzvedas laulības dzīvē0

Foto-Shutterstock

Auns

Astrologi uzskata, ka cilvēka uzvedība ģimenes dzīvē ir atkarīga no viņa zodiaka zīmes. Piedāvājam jums horoskopu visām zodiaka zīmēm – lasiet un noskaidrojiet, cik lielā mērā astrologiem ir taisnība.

Sieva: Sieva Auns viegli iemīlas, ātri atdziest. Taču – ja jūs esat iemīlējusies pa īstam, šī mīlestība saglabāsies visu dzīvi. Jūs spējat vīrieti virzīt uz panākumiem. Saskarsmē ar sievieti Aunu nepieciešams ievērot takta sajūtu, jo viņai ir nosliece uz aizvainojumiem.

Vīrs: Vīru Aunu var dēvēt par viedu, tuvojoties 30 gadu vecumam. Viņš ir pievilcīgs un pēc vārda kabatā nemeklē. Viņa sieva vienmēr atrodas uz pjedestāla. Tomēr vīrietim Aunam bieži pietrūkst stingrības, viņš ir nedaudz impulsīvs, tomēr tas nav nekas briesmīgs.

Vērsis

Sieva: Visi Vērši ir apveltīti ar vieglu un ļoti praktisku raksturu. Sieva Vērsis būs laba saimniece, gādīga. Izšķirties no šīs daiļā dzimuma pārstāves, ja viņa pati to negrib, ir ārkārtīgi grūti, jo laulība viņai ir ļoti svarīga lieta.

Vīrs: Laulība vīram Vērsim vienmēr ir pirmajā vietā. Viņš vienmēr ir uzticams, uzticīgs, īsts saimnieks savā mājā un savā dzīvē.

Dvīņi

Sieva: Sieva Dvīņi ir ļoti sievišķīga un izdomas bagāta. Viņai pirmajā vietā vienmēr ir mīlestība un skaistums. Lieliska māte, atdos visu sava bērna labā.

Vīrs: “Mīlestība ir spēle” – lūk viss, ko vajag zināt par šīs zodiaka zīmes vīrieti. Mīl flirtēt, un viņam tajā palīdz izcilais intelekts.

Vēzis

Sieva: Ideāla laulātā draudzene un māte. Visbiežāk bērni ir pirmajā vietā, svarīgāki pat par vīru. Izcila saimniece un kaislīga mīļākā.

Vīrs: Bez mīlestības dzīvei nav jēgas – tā domā vīrietis Vēzis. Kaisle un jūtas dominē pār visu. Ļoti uzticīgs. Dažkārt pārmērīgi ekonomisks.

Lauva

Sieva: Sieva Lauva ir pievilcīga saimniece, laba kulināre. Kaislīga gultā. Tomēr viņai ir paaugstinātas prasības attiecībā uz materiālajiem labumiem. Labi jūtas lielās kompānijās.

Vīrs: Vīrs Lauva ir romantisks, taču prasa, lai tiktu apbrīnots pilnībā un bez ierunām. Mīl pasniegt dāvanas, šajā ziņā neskopojas.

Jaunava

Sieva: Sieva Jaunava visu analizē, emocijas seko pēc tam. Iespējams, ka pārāk pārņemta ar savu veselību un tīrību mājās. Racionāla it visā.

Vīrs: Vīrs Jaunava ir ārkārtīgi pretrunīgs, vēss, bet sentimentāls. Nepanes kritiku. Bieži fanātiski apbrīno savu laulāto draudzeni.

Svari

Sieva: Sieva Svari ir sentimentāla un sievišķīga. Dievina, kad viņu atzinīgi novērtē. Ja nedabū to, ko vēlas, var ieslīgt depresijā. Ārkārtīgi greizsirdīga. Omulībā mājās dažkārt aizēno mīlestību.

Vīrs: Vīrs Svari ir viens no uzticamākajiem dzīvesdraugiem. Jūtas laimīgs, kad jūtas ir abpusējas, taču uzliek ļoti augstu latiņu ideālām attiecībām. Ļoti godkārīgs.

Skorpions

Sieva: Sieva Skorpions ļoti nepatīk vienveidība un vienmuļš dzīves ritējums. Viņa nepiedod krāpšanu, un pareizi dara. Ļoti pieķērusies bērniem un vīram.

Vīrs: Vīrs Skorpions ir ugunīgākais starp visu zodiaka zīmju vīriešiem. Varaskārs. Mīlestība viņam ir viss. Privātīpašniecisks un greizsirdīgs.

Strēlnieks

Sieva: Sievu Strēlnieku mazāk nekā citu zodiaka zīmju pārstāves aizrauj romantika un tās izpausmes. Ar partneri viņa pirmkārt ir labākie draugi. Viesmīlīga saimniece. Ciena brīvību un mājas omulību.

Vīrs: Vīrs Strēlnieks ir labsirdīgs un ļoti sabiedrisks. Ļoti patiess, taču mīlestība ne tuvu nav pirmajā vietā. Lielisks tēvs.

Mežāzis

Sieva: Sieva Mežāzis tiecas pēc ietekmes un praktiskuma. Ļoti uzticīga. Pati kritizē, taču sev adresēto kritiku nepanes.

Vīrs: Vīrs Mežāzis ir ļoti praktisks, taču baidās no vientulības. Piemīt līdera talants. Rīcības, nevis vārda cilvēks. Prot labi gatavot.

Ūdensvīrs

Sieva: Sievai Ūdensvīram ir augstas prasības pret dzīvesdraugu, viņa mīl stabilitāti. Brīnišķīga māte un saimniece. Lielu daļu laika velta, lai garīgi pilnveidotos.

Vīrs: Vīrs Ūdensvīrs ir ideālists pēc dabas. Mīlestībā ļoti pastāvīgs un ārkārtīgi uzticīgs. Viegli iet uz kompromisu.

Zivis

Saistītie raksti

Sieva: Sieva Zivis pilnībā atdodas mīlestībai un vīra atbalstīšanai. Uzticama kā neviens cits. Glaimi ir viņas otrais vārds. Mīl garšīgi paēst un ne mazāk
garšīgi gatavot.

Vīrs: Vīrs Zivis ir ļoti prasīgs attiecībā uz mīlestības fizisko un garīgo pusi. Nekad nekomandē un neaizvaino sievu, attiecas pret viņu kā pret atbalstu. Pastiprināta nosliece uz gultas priekiem.

Avots: “mirror-venus.ru”

LA.lv