Auns
1

Vai zināji, ka atkarībā no tā, kāda ir tava zodiaka zīme, tu vari sev piemeklēt ideālo lūpu krāsas toni?! Izteikti sarkanais, tumšais ogu vai persiku tonis – ko tev iesaka zvaigznes?

Ņemot vērā to, ko zvaigznes spēj pateikt par tavu raksturu, tās spēj arī atrast tev vispiemērotāko lūpu krāsas toni. Vai tas saskan ar tavām domām – to tev jāņemas spriest pašai, taču ļoti iespējams, ka tu nemaz vēl nekad šādu toni neesi izmēģinājusi, tāpēc iedvesmojies – varbūt tiešām atradīsi savu īsto un vienīgo!

Tu esi bezbailīga un jautra piedzīvojumu meklētāja. Tev nav bail pastāvēt par savu – matēta, spilgta koraļļkrāsas lūpu krāsa ir tieši tas, kas tev vajadzīgs.

Vērsis
2
Vēršu dāmas ir smagi strādājošas un aizrautīgas, viņas nebaidās no izaicinājumiem. Tava apņemšanās padara tevi par lojālu draugu. Tev derēs tumšs ogu krāsas tonis, tas ir pārliecinošs un lietišķs, gluži tāpat kā tu.

Dvīņi
3
Dvīņu dāmas dievina sarunas. Tev patīk tenkot, sniegt padomu un būt sociāli aktīvai. Tieši tādēļ tev vajadzīga skaista, matēta lūpu krāsa, par kuras atsvaidzināšanu nav jāuztraucas ik pēc piecām minūtēm.

Vēzis
4
Vēžu dāmām ir daudz jūtu. Tas nav nekas slikts – tev droši vien piemīt emocionālā inteliģence un tu bieži vien spēj nolasīt citu cilvēku emocijas, tev ir izteikti labas komunikācijas spējas. Tev ideāli piemērota būs mīlestības krāsa – jo tu daudz mīli, turklāt no sirds.

Lauva
5
Lauvu dāmas spēj lieliski flirtēt. Tev patīk smieties un doties piedzīvojumos – nekas nespēs vairot tavu šarmu labāk par spilgti rozā lūpu krāsu.

Jaunava
6
Tu esi cēla, smagi strādājoša un nedaudz par daudz uztraucies par sīkumiem, tu esi perfekcioniste. Tāpat, tu esi ļoti eleganta dāma, tādēļ tev nepieciešama tik pat eleganta lūpu krāsa.

Svari
7
Kā liecina zodiaka zīmes nosaukums, tu esi ļoti līdzsvarota. Tu neesi steidzīga vai impulsīva, tomēr tev piemīt īpašs stils. Tev vislabāk piestāvēs silts ogu tonis.

Skorpions
8
Skorpionu dāmas ir visnotaļ roķīgas. Tu esi noteikumu pārkāpēja, kura izmantos katru doto iespēju, tu mīli nezināmo un pārdrošo. Tavai lūpu krāsai jābūt viegli uzklājamai, matētai un nedaudz vampīriskai. Par to nav ne šaubu.

Strēlnieks
9
Tu esi liela domātāja. Tu esi filozofe. Tev patīk visu labi apdomāt, bet tu neesi grūtsirdīga. Cilvēkiem patīk atrasties tev blakus, tev ideāli piemērota būs lūpu krāsa silti brūnā tonī.

Mežāzis
10
Tu esi centīga un dzīvespriecīga, pacietīga un ambicioza. Tev nepieciešama lūpu krāsa, kura neatpaliks no taviem apgriezieniem. Vispiemērotākais variants tev būs lūpu krāsa maigā tonī.

Ūdensvīrs
11

Tu esi īsts dabas bērns. Tu esi neticami empātisaka pret citiem, turklāt, spēj būt arī ļoti optimistiska. Tavu maigo pusi atklās gaiši rozā lūpu krāsa.

Zivis
12

Zivju dāmas ir dabiski savaldīgas, viņas nekad nepārcenšas un dievina klasiskas vērtības. Kad gan var būt ikoniskāks par spilgtu, matētu, sarkanu lūpu krāsu.

zeltene_jauna