AUNS
Neatkarīgi no tā, vai tu ik rītu lasi horoskopu vai tik tikko atceries savu zīmi, zodiaks mūs ietekmē gribot negribot. Ar to mēs esam piedzimušas, un tas veido mūsu dzīves vadlīnijas. Un, izrādās, ne vien dzīves, bet arī apakšveļas jautājumos. Piedāvājam aplūkot, kāda veļa piestāv atbilstoši tavam zodiakam.

Tu esi enerģiska un motivēta. Tu esi dzimusi, lai radītu spilgtu iespaidu, un atstātu zīmi par sevi visur, kur ej. Tā kā sarkanā ir tava spēka krāsa, sarkans bodijs ir pašā laikā, lai dotu arī nepieciešamo komfortu sava spēka un varas izrādīšanai.

VĒRSIS
Jutekliskais Vērsis, trauslo mežģīņu fans. Mežģīnes kopā ar citu materiālu maigi rozā krāsā būs īstā izvēle, kas ļaus sajust savu īpašo seksuālo enerģiju.

DVĪŅI
Tā kā Dvīņi ir jautrības zīme, vislabākā būs zaļa, acis piesaistoša veļa ar cakainām malām. Netici? Pamēģini!

VĒZIS
Emocionālajam Vēzim lieliski der sudraba vai balta veļa. Tā kā tu jūti visu, kas notiek apkārt, un rūpējies par apkārtējiem, izvēlies veļu ar drosmīgu rakstu.

LAUVA
Tādai lauvenei ar spēcīgu muguru kā tev šī ķermeņa daļa īpaši jāizrāda, protams, apvienojumā ar ērtībām. Šim nolūkam derēs oranžs sporta krūšturis un bokseršorti.

JAUNAVA
Trauslā un delikātā Jaunava meklēs iespējami vieglāku variantu it visā, liekas pūles ir nevajadzīgas. Nav nepieciešams atklāt pārlieku daudz ādas, tādēļ glīts peņuārs ir tieši laikā.

SVARI
Tava krāsa ir zilā, tu neciet būt viena un dievini pieskārienam maigu audumu. Nav nekā labāka par biksītēm ar augsto jostasvietu un nepolsterētu, dabīgu krūšturi.

SKORPIONS
Kaislīgajam Skorpionam piederas divas krāsas – dziļi sarkana un melna. Uzvelc tango biksītes šajās krāsās un sajūti sevī plūstam seksuālo enerģiju.

STRĒLNIEKS
Spontānajai piedzīvojumu medniecei Strēlniecei ieteicams labas kvalitātes violets satīns. Ņem vērā, ka tev kvalitāte ir īpaši svarīga. Meklē tādu veļu, kas tevi ievedīs piedzīvojumos.

MEŽĀZIS

Izsmalcinātai un profesionālai Mežāža sievietei jāizvēlas veļa, kas ir kā otrā āda – eleganta materiāla bodijs liks justies drošai, pašpārliecinātai un seksīgai.

ŪDENSVĪRS
Tu mēdz justies gan seksīga un iekārojama, gan kautrīga un rezervēta. Lai arī kāds būtu tavs noskaņojums, tirkīza mežģīņu veļa būs īstā jebkurā laikā.

ZIVIS
Rotaļīga, spēcīga un universāla – tu vari uzvilkt zīmola veļu, tik pat labi tas var būt meitenīgi rozā peņuārs vai drosmīga veļa ar iespaidīgu dizainu. Salātzaļa veļa, lai kādu tu šodien izvēlētos vilkt, būs īstā.

Un kas tev šodien ir mugurā?

dieviete2