Kā ziņo ārzemju prese, Holivudas aktieru pāris – Mila Kunisa un Eštons Katčers gatavojas kļūt par vecākiem jau trešajam bērniņam.

Par priecīgu vēsti zvaigžņotajā ģimenē ziņo austrāliešu izdevums NW. Viņi, savuārt, atsaucas uz Milas Kunisas (34) draudzeni, kura pirmā esot uzzinājusi par priecīgo ziņu no Milas.

Atgādināsim, ka Mila Kunisa un Eštons Katčers (40) jau audzina divus bērnus: trīs gadus veco meitiņu Vaitu (3) un dēlu Dmitriju, kuram novembrī palika divi gadi. Laulātie vienmēr bija sacījuši, ka vēlētos kļūt par daudzbērnu vecākiem. Kā sacījusi Mila, viņai vissvarīgāk ir bērnus izaudzināt par kārtīgiem un labiem cilvēkiem.

#milakunis

A post shared by Mila kunis (@_mila_kunis__) on


“Mēs vēlamies, lai viņi izaugtu par neizlutinātiem bērniem, kas zina naudu, bet nezina rūpes. Un jā, mēs vēlamies, lai mūsu bērni ir gudri un izglītoti. Jo viss cits viņiem šajā pasaulē jau ir dots.”

Starp citu, pavisam nesen Holivudas pāris pārsteidza sabiedrību ar paziņojumu, ka viņi negrasās atstāt nopelnīto naudu bērniem mantojumā. Kunisa un Katčers teica, ka šos līdzekļus ziedos labdarībai.

#milakunis

A post shared by Mila kunis (@_mila_kunis__) on

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem