Kokteilis
Apbrīno

Holivudas aktieris Ričards Gīrs 69 gadu vecumā kļuvis par tēti0

Foto: RS/SCANPIX/LETA

Holivudas aktieris Ričards Gīrs 69 gadu vecumā, vien septiņus mēnešus pirms savas 70. dzimšanas dienas, kļuvis par tēvu. Viņa 36 gadus vecā sieva Alehandra Silva laidusi pasaulē puisēnu, atklāj spāņu žurnāls “Hola!”.


Jaundzimušā bērna vārds plašākai sabiedrībai gan šobrīd vēl nav atklāts. Gīrs ar teju divas reizes par viņu jaunāko spāņu izcelsmes sievieti apprecējās pagājušā gada aprīlī, pēc četrus gadus ilgām attiecībām. Abiem ir bērni arī no iepriekšējām attiecībām. Gīram ir 19 gadus vecs dēls Homērs, savukārt Alehandra ir māte piecgadīgajam Alberto no viņas iepriekšējām attiecībām ar bijušo vīru Govindu Freidlendu.


Ričards un Aleksandra iepazinās 2014.gadā, kādā luksus viesnīcā Itālijā, kur Alehandra tolaik pavadīja laiku kopā ar nu jau savu bijušo vīru.

Vēsti par gaidāmo notikumu laulātais pāris atklājis pērnā gada septembrī. Alehandra tolaik padalījusies ar bildi no tikšanās ar budistu garīgo līderi Dalailamu – mūks uzlicis rokas uz gaidībās esošās sievietes vēdera.

 

View this post on Instagram

 

Never lose your centre. With our Mongolian friends, #mongolia #strong #richardgere #alejandrasilva

A post shared by Alejandra Gere (@alejandragere) on

 

View this post on Instagram

 

At the Gobi desert, scouting locations for new exciting project 🎥. #Mongolia #newideas #comingsoon #richardgere #alejandrasilva

A post shared by Alejandra Gere (@alejandragere) on


Intervijā žurnālam “Hola!” Ričards Gīrs atklājis: “Es esmu laimīgākais cilvēks pasaulē, un kā gan es varētu tāds nebūt? Esmu apprecējis skaistu, iejūtīgu un jautru sievieti, kura palīdz cilvēkiem un ir lieliska māte!”

LA.lv