Zodiaka zīme atstāj ietekmi ne tikai uz cilvēka likteni, bet arī uz viņa raksturu. Starp visām divpadsmit zodiaka zīmēm ir tādas, kurām vairāk par visām ir nosliece uz atriebību, skandāliem un histērijām. Ar tādiem cilvēkiem ir jābūt visnotaļ uzmanīgiem.

Protams, katram no mums raksturā ir gan pozitīvās, gan negatīvās īpašības. Šodien mēs pastāstīsim tieši par pašām skandalozākām un šokējošākajām zodiaka zīmēm. Protams, negatīvās īpašības lielākā vai mazākā mērā izpaudīsies katrai zīmei, jo astroloģijā nav pilnīgi sliktas vai absolūti labas zodiaka zīmes.

12. vieta – Ūdensvīrs

Ūdensvīrs ir īsts citplanētietis, kurš vispār nav piemērots zemes dzīvei. Paklausoties viņa stāstos, varētu padomāt, ka viņš tikai šodien nolaidies no debesīm. Visiem ir labi zināms, ka Ūdensvīrs ienīst strādāt, pildīt solījumus un pieņemt atbildīgus lēmumus. Tāpēc skandalēt un rīkot histērijas viņiem patīk vairāk nekā uzņemties atbildību. Viņiem nevar uzticēties, jo viņu solījumi nav graša vērti. Viņi dod priekšroku vieglprātīgi pļāpāt, nepārtraukti izklaidēties un izvairīties no nopietnām tēmām.

11. vieta – Svari

Svari ir tā zodiaka zīme, kurai pilnībā trūkst pašsaglabāšanās instinkta. Viņiem ir neērti aizvainot cilvēku vai arī aizstāvēt savas intereses. Dzīvē ar viņiem bieži manipulē, jo Svari nav spējīgi vērpt intrigas. Impulsības rīcības vietā viņi dod priekšroku vecajai, labajai harmonijai, tāpēc gaidīt no viņiem grandiozus skandālus nav jēgas. Svari dievina sevi pasniegt kā miera uzturētājus un diplomātus, kaut arī domās ir gatavi visus iznīcināt.

10. vieta – Dvīņi

Dvīņi ir lieli bērni, kuri ir pret pieaugšanu, un visas lietas šajā pasaulē uztver nenopietni. Viņi paliek bērni visu savu dzīvi. Viņi ir neiedomājamas pļāpas un slikti padomdevēji, un viņi ir gatavi stundām apspriest vienalga kuru un vienalga, ar ko. Dvīņus pat nemulsina tas, ka neviens viņos neklausās, viņiem galvenais ir nebeidzamais informācijas apmaiņas process. Viņi nemīl piepūlēties, tāpēc tik nopietns darbs kā histēriju rīkošana nav domāties viņiem. Dvīņiem ir nepieciešama tikai viena lieta – ik mirkli pabūt svētku atmosfērā.

Foto: Pexels
Foto: Pexels

9. vieta – Lauva

Pēc dabas Lauvas ir skandālisti, bet viņi izlaiž nagus vien tad, kad ir nokaitināti. Viņiem pašnovērtējums ir trīs reizes augstāks nekā citiem, bet viņu karaliskās manieres ir spējīgas novest trakonamā ikvienu. Tai pašā laikā Lauvas sevi ļoti mīl, un viņi nemēģinās skandalēt vairāk nekā vienu reizi gadā. Ja šīs zodiaka zīmes pārstāvji patstāvīgi izjūt apbrīnas pilnus skatienus, viņos atraisās harmonija un mīlestība pret visu dzīvo radību.

8. vieta – Vērsis

Vērši ir mazas īgņas. Viņi ļoti mīl naudu, tāpēc par konfliktu iemeslu ļoti bieži kļūst tuvinieku vēlme pacienāties no ģimenes budžeta. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji no sevis atklāti tēlo mocekļus, kuri gatavi darīt visu savas ģimenes laimes un uzplaukuma dēļ. Dusmās Vērsis ir briesmīgs, tāpēc nevajag lieku reizi viņu izvest no pacietības. Šīs zīmes pārstāvji ir spējīgi kļūt par īstiem despotiem un izpostīt savu tuvinieku dzīvi, bet tas notiks tikai ārkārtējās situācijās.

7. vieta – Strēlnieks

Strēlnieku optimisms robežojas ar idiotismu. Visu savu dzīvi viņi priecājas bez iemesla, ar ko ļoti nogurdina apkārtējos cilvēkus. Jau kopš dzimšanas Strēlnieku galvas ir pilnas ar lērumu absurdu ideju, kuras viņi nenogurstoši cenšas īstenot dzīvē. No šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem var ļoti nogurt. Sabiedriskajā vai kopīgajā dzīvē viņi var sagādāt tik daudz problēmu, ka apkārtējie sāks lūgties Dievu, lai viņiem uzdāvina kaut minūti miera. Rīkot scēnas Strēlniekiem nepatīk, jo viņi vēlas izklaidēties, pļāpāt un priecāties par dzīvi.

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

6. vieta – Auns

Auni ir agresīvi un primitīvi. Viņi pieprasīs, kliegs un lamāsies, kamēr visa žults neizlīs, un pēc tam viņš darīs visu, lai tikai panāktu savu. Auni ir ļoti atriebīgi un cietsirdīgi attiecībā pret tiem, kuri ir viņu sarūgtinājuši. Pret dzīvi viņi izturas bezatbildīgi un gatavi to pavadīt bezjēdzīgās nodarbībās un izklaidēs. Bet visiem, kas tam nepiekrīt, Auns neļaus dzīvot mierīgu dzīvi, pieprasīs savu, uzstās un pamācīs, jo neviens nevar norādīt Aunam, kā viņam rīkoties un kā viņam dzīvot. Bet kopumā šīs zīmes pārstāvji ir nekaitīgi, mīl lielīties un pajokot.

5. vieta – Skorpions

Skorpioni pret visiem cilvēkiem izturas vienādi – ļaunprātīgi un nežēlīgi. Tā ka, ja tu vēlies ar kādu sanaidoties, sauc palīgā Skorpionu. Kādā jaukā dienā šīs zodiaka zīmes pārstāvji tev izdarīs kādu nelietību tikai tāpēc, lai apmierinātu savu patmīlību. Mērķu sasniegšanai Skorpioni gatavi ziedot visu, pat savu mīļoto cilvēku. Šīs skandalozās personas ir ļoti augstprātīgas, bet vienlaikus var būt arī nelietīgas, ja viņām ko vajadzēs. Skorpioni mīl nodarīt sāpes un raudzīties, kā citi cieš. Reizēm viņi to apzināti nodara arī sev.

4. vieta – Zivis

Zivis ir dzimuši manipulatori un meļi. Viņiem melot patīk tik ļoti, ka paši ļoti bieži saputrojas savos vārdos, bet pie visa tā allaž cenšas aizstāvēt savu “godīgo” vārdu. Zivis mīl dramatizēt, rīkot histērijas, vērpt intrigas un izplatīt baumas, un tās vienmēr no sevis mēģina noņemt visas aizdomas. Zivīm nevar stāstīt neko personīgu un uzticēt noslēpumus – viņi to noteikti izplatīs tālāk. Zivis ir ļoti ziņkārīgas un mīl svešus noslēpumus. Sarunu laikā Zivis allaž izceļas ar savu erudīciju, un nepieredzējušiem cilvēkiem vienmēr sniegs kādu labu padomu. Zivis neaizsniedzas līdz līderu trijniekam tikai tāpēc, ka ir ļoti bailīgas un pašā izšķirošajā momentā novēršas.

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

3. vieta – Vēzis

Vēži ir izteikti neveiksminieki, kuri lielāko savas dzīves daļu pavada, izrādot aizvainojumu visam cilvēku dzimumam. Viņiem ir liels aizvainojums pret visu un visiem. Ikvienā strīdā viņi metīsies iekšā kā aizstāvji un saņems no tā milzīgu gandarījumu. Dzīvē viņi paši ir ļoti gļēvi, bet tai pašā laikā var arī pirmie izdarīt sitienu, tiesa, tikai baiļu dēļ. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ļoti ilgi var izlikties par laimīgiem un priecīgiem cilvēkiem, bet patiesībā viņi ir ļoti vāji un ievainojami cilvēki, kuriem ārkārtīgi nepieciešama mīlestība.

2. vieta – Jaunavas

Jaunavas pelnīti iegūst sudraba medaļu un nosaukumu kā viena no histēriskākajām zodiaka zīmēm, tāpēc ka viņi ir izteikti pesimisti, kuru mērķis ir visus sev apkārt esošos cilvēkus izvest no pacietības un piekasīties sīkumiem. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ar vai bez iemesla atradīs kādu vainīgo, tāpēc komunikācija ar viņiem izvērsīsies par pretenziju, kritikas un aizrādījumu uzklausīšanu. Viņi var jebkuru izsist no līdzsvara – pat vismiermīlīgāko cilvēku. Jaunavas ir intrigu, skandālu un tenkošanas meistari, tāpēc ar viņiem labāk nestrīdēties. Šīs zodiaka zīmes pārstāvju atriebība ir teju briesmīgākā lieta uz zemes, jo Jaunavas ilgstoši mocīs savus ienaidniekus, līdz tie lūgsies pēc žēlastības.

1.vieta – Mežāzis

Mežāži ir īsti despoti. Viņiem vienkārši nav lemts mierīgi sadzīvot ar apkārtējiem cilvēkiem. Viņu nosliece uz slavu un dominēšanu pār apkārtējiem padara tos par aukstiem un cietsirdīgiem cilvēkiem. Šīs personas piesienas visiem, pieprasa, lai viss būtu izdarīts nevainojami. Mežāži neprot pasmieties par sevi, tāpēc katrs mazākais joks kļūs par iemeslu sprādzienam. Mežāzi parasti neizceļas ar erudīciju, bet paši visus cilvēkus uzskata par stulbiem un nepilnīgiem. Šī laikam ir vienīgā zodiaka zīme, kurā ir apvienojušās tādas lietas kā lielummānija un pašnovērtējuma trūkums.
Tagad tu zini, kuras zodiaka zīmes ir spējīgas vest intrigas un rīkot scēnas. Esi uzmanīgs attiecībās ar viņiem un neiesaisties atklātā konfrontācijā, jo, kā mēs labi zinām, no mīlestības līdz naidam ir tikai viens solis.

Foto: Pexels
Foto: Pexels

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem