Kokteilis
Apbrīno

Halle Berija lomu filmā “Kaķsieviete” neuzskata par kļūdu0

Lai arī fantāzijas filma “Kaķsieviete” ar talantīgo aktrisi Halli Beriju izpelnījās bargu kritiku un pat tika pie “parodijbalvas” “Zelta avene”, kuru saņemt galvenās lomas atveidotāja drosmīgi devās, bruņojusies ar 2002. gadā saņemto “Oskara” balvu, pati šarmantā aktrise to neuzskata par kļūdu vai neveiksmi.

Gluži otrādi – pirms pāris mēnešiem kāpjot uz “Matrix Awards” skatuves, kurā tiek godinātas veiksmīgas un talantīgas sievietes, Halle Berija savā runā uzsvēra, ka būtisks pagrieziena punkts viņas karjerā ir bijusi spēja uzticēties savai intuīcijai. Aktrise atcerējās 2001. gadā uzņemto romantisko drāmu “Monstru balle” un to, cik negribīgi tai piekritusi, jo baidījusies par saviem spēkiem. Taču spējusi uzticēties savai priekšnojautai un šis drosmīgais solis vainagojies ar tik prestižo apbalvojumu, ļaujot kļūt par pirmo melnādaino aktrisi, kura “Oskara” balvu saņēmusi par labāko galvenās sievietes lomas tēlojumu. “Un tad, gadu vēlāk, es atkal uzticējos savai intuīcijai,” turpinot runu, sacīja Halle.

“Apkārtējie man teica – meitenīt, nedari to! Ar šo lomu tu sev parakstīsi nāves spriedumu. Tā sagraus tavu karjeru. Taču ziniet? Es atkal sekoju savai intuīcijai un piekritu filmēties “Kaķsievietē”. Filma izgāzās. Ar blīkšķi. Taču es to nepārdzīvoju. Jo ziniet? Kamēr lielākā daļa filmā saskatīja tikai negatīvo, man tā bija iespēja iepazīt daudzus interesantus cilvēkus, kurus citādi nebūtu satikusi. Es iemācījos cīņas mākslu un sapratu, ko turpmāk nekad nedarīšu. Un tieši šī atziņa man ir īpaši vērtīga. Sekojot savai intuīcijai, tu ne vienmēr būsi veiksmīgs, taču noteikti gūsi vērtīgas mācības, kas reiz palīdzēs kļūt veiksmīgam.”

Treileris:

LA.lv