Radošās apvienības Skudras metropole vadītāja Gundega Skudriņa otrdienas rītā savā sociālajā kontā “Facebook.com” paudusi niknumu pret cilvēkiem, kas nozaguši viņas uzņēmuma idejas.

Gundega raksta: “Jau iepriekš biju brīdinājusi špikotājus un ideju zadzējus, taču nekad nesaucu vārdos. Bet nu šis keiss, kurš prasa obligātu juristu piesaisti, tiks arī publiski atklāts. Tā teikt, lai tauta varoņus zina sejā. Jūlija mēnesī Skudras metropole Jēkabpilī producēja tehniski ļoti sarežģītu pasākumu ar jaunu, neredzētu scenogrāfiju un konceptu. Pagāja vien trīs mēneši un naski amata brāļi copy paste to īstenoja savam klientam Maskavā. Pie tam daudz sliktākā kvalitātē.”

Gundega arī raksta, ka ikviens var iespaidoties, inspirēties un veikt pa savam, taču uzsver, ka nokopēt un realizēt veselu konceptu – tā jau ir tīrākā bezkaunība. “Šie dienas varoņi ir kompānija SHINE EVENT, kas pamanījusies, ideju tā teikt ne tikai aizņemties, bet gan pārdot, uzdodot to par savu. Neapskaužu klientus, kuriem ar tādiem cilvēkiem jāstrādā.”

Viņa arī min, ka savā ziņā tas ir glaimojoši, ka pa kluso tiek izmantotas viņas komandas idejas. Tomēr uzsver, ka viņa nevar atļaut šādā veidā ņirgāties par saviem cilvēkiem, kas iegulda pilnvērtīgu darbu, lai viņas idejas realizētu.

“Nāksies pieņemt mērus!!!!” tā Gundega saka savā “Facebook.com” kontā.

Lūk, fotogrāfijas salīdzināšanai, Gundega savā sociālajā kontā “Facebook.com” pievienojusi bildes no SHINE EVENT pasākuma oktobrī Maskavā un savējā, kas norisinājās jūlijā!