Grupa The Coco’nuts ielūdz jūs nosvinēt sešus pastāvēšanas gadus Kaņepē — vietā, kur šo gadu laikā ir nospēlēti labākie koncerti, un kur vienmēr ir bijusi un būs maģiska atmosfēra.

Seši ir ne tikai nejauks velnēnu skaitlis, seši bija arī mazi bundzinieki, 6, apgriežot otrādi, sanāk 9 un visā visumā tas ir lielisks jubilejas cipars, kas būtu jāatzīmē ar lielisku koncertu! Kas tik nav noticis pa šiem gadiem! Šo gadu laikā mainījies gan grupas biedru, gan instrumentu skaits, izdoti albumi, lijušas prieka, bēdu un alus asaras, bet mīlestība pret mūzikas radīšanu un spēlēšanu kopā ir palikusi nemainīga.

Jubilejas programmā dzirdēsiet gan vecas, gan jaunas oriģināldziesmas, improvizāciju un arī pārsteigumus. Droši nesiet sešas kūkas un vienu svecīti, un tiekamies!

The Coco’nuts ir alternatīvā džeza un fanka grupa, kas sacer un izpilda mūziku, ko nevar ielikt rāmjos. Daudz improvizācijas, nepieradinātības un aizrautības. Grupas sastāvā muzicē astoņi mūziķi — galvenā vokāliste Marija Broča, bekvokāliste Monta Kurme, bekvokāliste un tautiņinstrumentāliste Inese Bērziņa, ģitārists un vokālists Pēteris Narubins, saksofonists Benny Zeltkalis, bundzinieks Artūrs Strautmanis, kontrabasists Toms Valmiers un trompetists Reinis Puriņš.

Kad un kur?

  • 10. janvārī
  • Kaņepes Kultūras centrs
  • Ieeja: 3 EUR tagad vai 5 EUR pie ieejas

Video: