Kokteilis
Dzīvo

Grupa “Carnival Youth” aicina iepazīt savas iecienītākās Rīgas vietas0

Publicitātes foto

Par godu rekonstruētā Rīgas Tūrisma informācijas centra (TIC) atklāšanai grupas “Carnival Youth” puiši ir apkopojuši savas iecienītākās Rīgas vietas, piedāvājot vietējiem iedzīvotājiem un tūristiem trīs unikālus galvaspilsētas iepazīšanas maršrutus.

Labi pārzinot aktuālākās vietas Rīgā, kas ir saistītas ne tikai ar mūziku, bet arī kultūru, gastronomiju un modi, “Carnival Youth” dalībnieki Edgars Kaupers, Emīls Kaupers un Roberts Vanags tās iesaka iepazīt arī citiem. Katrs grupas dalībnieks ir izvēlējies sev tuvākās vietas galvaspilsētā, kuras labprāt parādītu gan vietējiem iedzīvotājiem, gan tūristiem.

Grupas biedrs Edgars savā maršrutā ir iekļāvis vietas, kas īpaši uzrunās gardēžus un pilsētas dzīves baudītājus. Edgara ieteikto vietu vidū ir kafejnīca “StockPot” ar, viņaprāt, veselīgākajiem un asākajiem ēdieniem Rīgā un vietējā alus darītava “Labietis”, kuru ieskauj arī citas pilsētas dzīves ritmam piederīgas iestādes – kafejnīca “Piens”, Fon Stricka Villa, klubs “One one”. Kā vienu no sava maršruta galamērķiem Edgars iesaka Ziemeļblāzmas skatu torni, kas daļai rīdzinieku ir vēl neatklāts. Maršruta noslēgums ir Kalnciema kvartāls, kur nedēļas nogalēs vietējo ražotāju modes un ēdiena tirdziņos ikviens interesents var iegādāties Latvijā audzētus un radītus produktus.

Emīls savu iecienītāko vietu maršrutā iekļauj Latvijas Nacionālo mākslas muzeju, kurā, pēc Emīla domām, ir ne vien ļoti labas pamata ekspozīcijas, bet arī mūsdienīgas izstādes. Kā vienu no dzīvīgākajiem Rīgas mākslas un kultūras pasākumu centriem grupas biedrs min Kaņepes kultūras centru, kurš piedāvā plašu pasākumu klāstu, sākot ar dīdžeju priekšnesumiem, izstādēm un eksperimentāliem mākslas un kultūras pasākumiem, un beidzot ar kino. Emīla iecienītāko vietu sarakstā ir arī tādas vietas kā ādas izstrādājumu veikals “Peša Customs” un “Splendid Palace”, kuru Emīls dēvē par skaistāko Latvijas kinoteātri.

Savukārt Roberts, savu iecienītāko vietu sarakstā ierindo Miera ielas kafijas grauzdētavu “Rocket Bean Roastery”, kurā aicina baudīt ne tikai kafiju, bet arī branču. Roberts iesaka apmeklēt arī plašā dzērienu klāsta alus darītavu “Alķīmiķis”. Maršrutā ir iekļauta arī izstāžu zāle “Arsenāls”, kas ir mājvieta daudzām izcilām izstādēm un atrodas tuvumā Vecrīgas mazajām, pastaigām piemērotajām ieliņām. Savukārt par mūsdienīgāko un spēcīgāko Latvijas teātri Roberts atzīst Jauno Rīgas teātri, iesakot to apmeklēt ikvienam teātra kultūras cienītājam.

“Carnival Youth” iecienītāko Rīgas vietu video stāsts ir skatāms šeit:

LA.lv