Kokteilis
Dzīvo

Gribi uzzināt, kāda sieviete tu esi? Noskaidro savu asins grupu!0

Foto: Pixabay

Jau ļoti sen speciālisti pēta cilvēku raksturus. Interese par to, pirmkārt, ir saistīta ar to, cik ļoti dažādi mēs esam!  Kad runa ir par raksturu, mēs ar to saprotam dažādas psiholoģiskās pazīmes: emocijas, enerģētikas izpausmes, individuālās īpašības u.c.

Eksistē daudz veidu, kā šo jautājumu izzināt. Japāņi un korejieši, piemēram, par patiesu atzīst teoriju, kurā tiek uzskatīts, ka cilvēka rakstura īpašības nosaka viņa asins grupa.

Šoreiz noskaidrosim, ko asins grupa ietekmē sievietes raksturu.

I grupa

Foto: Pixabay

Šīs asins grupas sievietes ir egoistiskas. Attiecībās ar vīriešiem viņas ir ļoti greizsirdīgas un kaislīgas. Viņas cenšas savus vīriešus ļoti kontrolēt. Šīm sievietēm patīk mednieki, tādi paši kā viņas, tāpēc diez vai sev blakus kādreiz izvēlēsies klusu vīrieti, kas neizrāda iniciatīvu. Interesanti, ka biznesa pasaulē, kas, kā zināms, var būt ļoti nesaudzīga, veiksmīgo sieviešu uzņēmēju īpatsvars esot sievietes tieši ar pirmo asins grupu.

II grupa

Foto: Pixabay

Šīs dāmas esot mierīgas un pacietīgas. Par viņām parasti rodas iespaids, ka viņas ir ļoti labi audzinātas un disciplinētas. Visaugstāk par visu viņas novērtē kārtību un komfortu. Tomēr tajā pat laikā viņas ir arī ļoti ietiepīgas un dažādās situācijās var būt ļoti kaitinošas. Darba sfērā viņas jūtas labi arī tad, ja nav priekšnieces. Attiecībās ar vīriešiem viņas ir kautrīgas un klusas. Kas nav mazsvarīgi – tiek uzskatīts, ka II grupas sievietes ir ideālas sievas.

III grupa

Foto: Unsplash

Šīs sievietes ir kā hameleoni – viņas var lieliski tikt galā ar savu dzīvi brīžos, kad ir vientuļas un arī lielās kompānijās jūtas kā zivis ūdenī. Pretēji pirmās asins grupas sievietēm, viņas nemīl vadīt, bet drīzāk pakļauties. Tomēr viņām no dažādām situācijām gandrīz vienmēr izdodas iegūt sev kādu labumu. Šādas meitenes vēl arī ļoti mīl ballēties. Nevajadzētu brīnīties, ka viņām ir maz draudzeņu, bet daudz draugu – vīriešu. Tas viņām patīk. Viņu otrais vārds ir “flirts”.

IV grupa

Foto: pixabay

Šīs sievietes pēc dabas ir ļoti maigas. Viņas ir taktiskas, pieklājīgas un godīgas. Viņām ir grūti pieņemt atbildīgus lēmumus: viņas burtiski iztukšojas enerģētiski, kad tas ir jādara. Šādas sievietes bieži ļoti mīl apkārtējie, bet patiesībā nenojauš viņu dziļāko būtību. Attiecībās ar vīriešiem viņas ir ļoti atklātas un patiesas.

Un kāda asins grupa ir tev?

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 5 noderīgas aplikācijas koncertu un festivālu apmeklētājiem
13 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Vasaras izskaņā Lucavsalā notiks viens no lielākajiem brīvdabas tehnoloģiju festivāliem Eiropā
13 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Latvijā radīts pirmais bezgrēka saldējums: tikpat garšīgs, bet mazāk kaloriju
13 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Vai reģionālās augstskolas saglabāsies? Saruna ar Ventspils Augstskolas rektoru Kārli Krēsliņu
4 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Septiņas dienas valdīs vasarīgi silti laika apstākļi: jaunākā prognoze
8 stundas
FG
Franks Gordons
Pasaulē
Franks Gordons: Mostas “slēpti ārzemju aģenti”
5 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO: “Liepāja” un “Ventspils” soļo tālāk, “RFS” sāpīgs zaudējums un Eirokausu sezonas beigas
2 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Kādi izskatīsimies vecumā: “FaceApp” tapusi Krievijā. Vai tā ir droša?
2 stundas