Kokteilis
Stilo

Gribi izskatīties moderna? Nevalkā šīs 9 lietas!10

Sporta apavi ar paaugstinātu zoli


Modes eksperte un televīzijas raidījumu vadītāja Jekaterina Geršuni iepazīstina ar sieviešu savulaik iecienītiem apģērbiem un aksesuāriem, kurus vajadzētu noslēpt skapja vistālākajā stūrītī. Tās ir katastrofāli novecojušas tendences, viņa uzsver.

Tas jau ir atavisms, viss, šo apavu laiks ir pagājis un neatgriezīsies! Valkājiet ierastas formas sporta apavus, jo vairāk tāpēc, ka piedāvājums patiešām ir ārkārtīgi plašs: krosenes, kedas, botas un tā tālāk.

Kurpes ar platformu purngala daļā

Izvēlies laiviņas uz papēža – bez platformas! Šis princips attiecas uz visu apavu kopumā. Ja augstie papēži šķiet neērti, valkā zempapēžu apavus!

Dubultie svārki

Dubultie svārki – iekšpusē īsi trikotāžas minisvārki, virsū – garš šifons.

Saskaņotas kurpes un soma

Bezjēdzīgi skraidīt pa veikaliem, meklējot tieši tāda pat toņa somiņu un kurpes. Šis noteikums vairs nav spēkā. Domā par to, kā izskatīsies tavs tēls kopumā!

Asimetriska garuma svārki un kleitas

Ziediem greznotas matu rotas

Ja izmanto matu gumiju (cerams, tikai uz sporta zāli un baseinu), lai tā būtu stilīga gumijiņa, kas atgādina spirālē savītu telefona vadu.

Adīti vasaras zābaciņi

Verdikts ir viens: šādi zābaciņi vairs nav modē!

Bridža bikses

Saistītie raksti

Šo neveiklo sieviešu apģērbu pat grūti komentēt. Traks pirkums – nav tādas sievietes, kurai tās varētu piestāvēt! Labāk izvēlies kilotus – saīsinātas bikses, kas šobrīd ir modē un kombinējamas praktiski ar jebko.

Spīdīgas miesaskrāsas zeķbikses

Izvēloties zeķbikses, skaties, lai tās nebūtu biezākas par 8 DEN – tad tās uz kājas praktiski nebūs manāmas. Tas ir liels pluss!

LA.lv