Kokteilis
Dzīvo

Gluži kā burves: TOP 5 zodiaka zīmju pārstāves, kas ir vislieliskākās saimnieces0

Foto: Pixabay

Par labām saimniecēm nepiedzimst, bet kļūst. Tomēr, kā ir pierādījies praksē, daudzām sievietēm raksturs neļauj sasniegt šo augsto latiņu un kļūt par vislabākajām saimniecēm.

Savukārt dažas sievietes ir apveltītas ar tādām rakstura īpašībām, kas ļauj viņām šo komplimenta cienīgo “viņa ir lieliska saimniece” teikumu pierādīt reālajā dzīvē.

Astrologi apgalvo, ka nepieciešamās rakstura īpašības, kas ļauj kļūt par lielisku saimnieci, piemīt sievietēm, kas dzimušas šajās 5 zodiaka zīmēs:

Vērsis

Šī sieviete ir uzticams darbinieks, mīloša sieva un lieliska mamma, izglītota saimniece – visas šīs īpašības ir patiešām apkopotas sievietē – Vērsī. Par cik mājīgums un sajūta mājās viņai ir viena no vissvarīgākajām lietām viņas dzīvē – viņa ir patiešām lieliska saimniece. Turklāt, kas nav mazsvarīgi, viņai ļoti būtiski ir arī tas, kā mājoklis izskatās – vizuālā bauda viņas uztverē ir ļoti svarīga. Tāpēc ļoti bieži šo sieviešu iekārtotie mājokļi ir apbrīnas vērti.

Vēzis

Šīs sievietes nespēj dzīvot, piemēram, nekārtīgā, netīrītā mājā. Viņas pat nespēj aiziet gulēt, ja nav izmazgāta grīda un nomazgāti trauki. Sievietei – Vēzim viņas mājoklis ir viņas templis. Tur vienmēr ir silti, mājīgi un sakopti. Tajā pat laikā, nevarētu teikt, ka viņai patīk uzkopšanas vai ravēšanas darbi – viņa vienkārši dara to, kas jādara… Šīs sievietes patiešām veltī daudz sava laika, lai mājoklis un dzīvošana tajā radītu prieku ikvienam ģimenes loceklim.

Jaunava

Šī sieviete kārtību mājās, atšķirībā no Vēža, uztver mazliet patoloģiski… Ja viņa kaut ko sāk kārtot, tad dara to par visiem simts procentiem: viņa izgrūstīs skapjus un dīvānus, izsūks, izmazgās aiz tiem, mazgās logus, sienas, griestus, lustras un, protams, pieķersies arī skapja saturam. Ciemiņiem, kam ir bijusi iespēja viesoties sievietes – Jaunavas mājoklī zina, ka tur izskatās tā, it kā vakardien būtu bijis veikts remonts un visas mēbeles nopirktas tikai šodien. Šo sieviešu perfekcionisms attiecas uz visu, kas ir saprotams ar vārdu “mājoklis”.

Skorpions

Saistītie raksti

Šī sieviete, atklāti sakot, ienīst gan slaucīt putekļus, gan mazgāt katlus. Bet, par cik visam savā dzīvē viņa nosprauž augstu latiņu, tad, protams, ka arī mājās viņa dara visu perfekti. Turklāt dažreiz ir tā, ka mājas uzkopšana šīm sievietēm kļūst par sava veida antidepresantu. Ar tās palīdzību šīs sievietes ne tikai tiek vaļā no mājoklī nederīgām un nokalpojušām lietām, bet arī no savām sliktajām emocijām, kas traucē viņām baudīt dzīvi.

Mežāzis

Šīs sievietes pašas sevi nekādā gadījumā neuzskata par lieliskām saimniecēm un mājas pavarda sargātājām. Taču realitātē vairums šo sieviešu lieliski tiek galā ar ikdienas darbiem mājās. Turklāt visbiežāk viņas vēl ir izcilas karjeras sievietes, tāpēc atliek tikai zemu noliekt galvu viņu priekšā un pajautāt – kā viņas to visu paspēj?

LA.lv