Kokteilis
Stilo

Glābiņš plāniem matiem: griezums, frizūras, kopšana0

Foto – Shutterstock

Kas vispirms pievērš uzmanību, tiekoties ar sievieti? Kupli mati, atbildēs daudzi. Jāpiekrīt: kupli mati izskatās skaisti, krāšņi mati liecina par veselīgumu un rada koptu iespaidu. Panākt kuplu matu efektu nemaz nav tik vienkārši, bet ir daži droši triki, kas noteikti palīdzēs.

Speciāls šampūns un kondicionieris
Matu apjomu palīdz panākt gan veidošanas palīgrīki, gan speciāli šampūni un kondicioneri.

Pats pirmais un vienkāršākais solis, par kuru daudzas tomēr aizmirst. Neesi gatava pieaudzēt matus vai eksperimentēt ar piedevām? Vienkāršākais risinājums ir un paliek matu kopšanas produkti, kas īpaši paredzēti matu apjoma radīšanai. Drošākam rezultātam pērc tos profesionālās matu kosmētikas veikalos. Piešķirs apjomu, biezumu un uzlabos tekstūru.

Matu garums – līdz pleciem
Ļoti bieži, runājot par “bieziem matiem”, domājam tieši par garām cirtām. Patiesībā tā ir kļūda! Plāni, smalki mati izskatās kuplāki un biezāki, ja izvēlēts īss vai vidējs griezums, jo matus uz leju velk arī to svars.

Ir daudz lielisku griezumu garumā līdz pleciem – iespējams izvēlēties tieši tev piemērotāko!

Uzkasīšana?!
Nē, nē, nē – nepiedāvājam atgriezties astoņdesmito gadu disenītē. Viss ir daudz vienkāršāk un gaumīgāk. Paņem tīru, jaunu zobu birsti un rūpīgi uzkasi matus pie saknēm.

Lieto fiksējošos līdzekļus veidošanai un apjoma piešķiršanai
Smalki mati, kas gludi pieguļ galvai, izskatās vēl plānāki nekā mati, kas pacelti pie saknēm. Tāpēc nevajag aizmirst par šo vienkāršo līdzekli!

Toņu pārejas
Ja tevi nebaida matu krāsošana, toņu pāreju iekrāsošana var izrādīties labs risinājums. Tās piešķir biezuma un kupluma efektu.

Saistītie raksti

Rūpes par matu veselību
Vēl viena šķietama banalitāte, bet pie krāšņiem matiem nav iespējams tikt, ja tiem pastāvīgi kaitē. Izmet taisnojamo pannu, ar mēru lieto kondicionieri, nopērc spreju aizsardzībai pret karstumu, nemazā matus pārāk bieži, aizsargā tos pret UV starojumu vasarā. Redzēsi, ka mati ne tikai kļūst veselīgāki, bet arī kuplāki.

LA.lv