Kokteilis
Testi

Garīgais TESTS: kāda ir tava misija šajā dzīvē?0

Foto: ekrānuzņēmums no esotericblog.

Ar kādu misiju tu esi ieradies uz šīs pasaules? Kāds tieši uzdevums tev ir jāpaveic, kamēr tu atrodies šajā pasaulē? Uz šiem jautājumiem atbildēt ar loģisko saprātu nav iespējams, taču zemapziņa gan to var palīdzēt izdarīt.

Aplūko šo attēlu un atbildi: kas pirmais tajā piesaistīta tavu uzmanību? Tu būsi pārsteigts, cik precīzs izrādīsies rezultāts!

Vilks

Ja pirmais, ko tu ieraudzīji attēlā ir vilks, tas tāpēc, ka tu šajā pasaulē esi ieradies tāpēc, lai kļūtu par kareivi. Tev šajā dzīvē būs jāuzvar daudzās cīņās, taču šajā pasaulē ir nepieciešami tādi cilvēki, kā tu, kam piemīt gan drosme, gan uzņēmība, gan enerģija.
Ikdienas dzīvē tev ir smagi vērot, cik bieži pasaulē valda netaisnība, kā cieš cilvēki un dzīvnieki, taču tu centies to mainīt. Tu cīnies par labāku pasauli, jo tā ir tava misija. Dari to, ko tu vislabāk proti un tu gūsi panākumus!

Nakts – Mēness

Ja tu pirmo ieraudzīji Mēnesi, tas nozīmē, ka tava misija ir saistīta ar dziedināšanu. Tu esi ļoti līdzcietīgs cilvēks, un vienmēr jūti nepieciešamību rūpēties par tiem, kas tavu palīdzību vajag.
Tu vari kļūt par brīnišķīgu ārstu, medmāsu, terapeitu, psihologu. Vai arī tava dzīves loma ir dot cilvēkiem padomus vajadzīgajā laikā un vajadzīgajā vietā. Tādā veidā arī tu brīnišķīgi vari palīdzēt cilvēkiem.

Mežs – koki

Saistītie raksti

Ja tu pirmos pamanīji kokus vai mežu, tas ir tāpēc, ka tava dzīves misija ir saistīta ar gudrību. Tu esi ļoti ziņkārīgs cilvēks, kam patīk apgūt visu jauno un kurš nebaidās no dzīves grūtībām – tu to uztver kā izaicinājumu.
Tu lieliski zini, ka pasaule ir pilna dažādu pārsteigumu, taču tu nekad nepārstāsi meklēt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem. Savā dzīves ceļā tu satiksi daudzus cilvēkus, kas pateicoties tev, sāks dzīvot jaunu dzīvi.

Sievietes siluets

Ja tu pirmo ieraudzīji sievieti, tas nozīmē, ka tava dzīves misija ir radīt. Tu neskaties uz pasauli tāpat kā citi. Katrā lietā, ko tu dari, katrā problēmā, ko tu risina, tu jau sākotnēji redzi radošus un jaunus iespējamos risinājumus. Tāpat tu ļoti mīli skaistumu un zini, ka ir iespējams uzbūvēt labāku pasauli, ja cilvēkiem ir labas emocijas.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
20 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 21 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Cīņa par latviskiem bērnudārziem Rīgā vairs nav bezcerīga?
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas un Slovākijas Tatros dzīvību zaudējuši pieci cilvēki
10 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atklāj prezidenta Egila Levita padomnieku algas
48 minūtes
SK
Skaties.lv
Latvijā
Zināms, cik no 47 glābējsilītes bērniem atgriezušies savās bioloģiskajās ģimenēs
43 minūtes
LE
LETA
Dabā
Diena gaidāma silta un vējaina
1 stunda