Apvienība “Gapoljeri” prezentē dziesmas “Sazemējums” video versiju un aicina uz septiņu darba gadu jubilejas koncertu!

“Sazemējums” ir skaņdarbs, kurā mākslinieki aicina aizdomāties par mūsdienu populārajā mūzikā izmantotajām vārsmām. Dziesmas video versija tapusi saskaņā ar mākslinieka Elvija Pārpuča video vīziju un Lienītes Slišānes gaismu partitūru.

Runājot par poprača stilā iznākušo videoklipu, dziesmas teksta autors jaunais dzejnieks Kristians Kareļins atzīst, ka viss apkārt notiekošais ir sīki, lieki un nenopietni, kad pazūd elektrība un līdz ar to arī iedvesma!

“Gapoljeru” septiņu darba gada ieskaņas koncerts norisināsies 16. martā muzikāli izklaidējošajā klubā “9.vilnis”. Programmā: Projekta “Runājošās galvas” dokumentālās filmas “Gapoljeri. Veiksmes stāsts” pirmizrāde, “Gapoljeru” koncerts un, protams, slepenais mākslinieks!

Ansamblis, kura sastāvā ir vokālists Kristians Kareļins, bundzinieks Normans Bārbals, kā arī ģitāristi Māris Kurtiņš, Artis Drozdovsun Normunds Zālamans, atklāj, ka dziesmu “Sazemējums” var uzskatīt par otro “vientuļnieku” no “Gapoljeru” gaidāmā studijas albuma ar tādu pašu nosaukumu.