Kokteilis
Mīli

Galvenie skandālisti: 4 zodiaka zīmes, ar kurām attiecības ir kā viesulis0

Foto: pixabay

Ideālas attiecības neeksistē un ikviens pāris attiecībās piedzīvo gan krīzes brīžus, gan strīdus. Dažkārt tas notiek tāpēc, ka mēs no otra sagaidām pārāk daudz, citreiz esam pārlieku greizsirdīgi, bet vēl – egoistiski. Taču dažos cilvēkos ir apvienotas visas šīs sliktās īpašības – gluži kā tāda pārāk stipra essence, kas partnerim var būt ļoti apgrūtinoši. Protams, ka šīs rakstura īpašības lielā mērā nosaka arī zodiaka zīme, kādā cilvēks ir piedzimis.

Lūk, 4 zodiaka zīmes, ar kuriem attiecības vairāk līdzinās viesulim nekā saskanīgām divu cilvēku attiecībām:

Auns

Impulsīvs un ambiciozs! Kā likums, vēlas būt vienīgais līderis un noteicējs attiecībās. Vissliktākā rakstura īpašība – spēj būt arī tirāns, ja nekā citādi nevar panākt vēlamo. Viņam patīk noteikt visu, kas jādara partnerim un pēc kādiem noteikumiem jāspēlē viņu kopdzīvē. Tāpat arī šiem cilvēkiem ir ļoti grūti apslēpt savas dusmas. Bet tās, kā zināms, viņiem netrūkst. Tāpat arī ļoti egoistisks, kas nozīmē, ka pareizais un vienīgais viedoklis ģimenē ir tikai viņam. Auns var lieliski sadzīvot ar tādu cilvēku, kas pēc dabas ir pakļāvīgs – šādu partneri viņš “neaiztiks”. Taču attiecības ar citu spēcīgu personību būs ļoti sarežģītas, lielākoties tie būs strīdi un cīņa par varu.

Skorpions

Šīs zodiaka zīmes pārstāvis nav piemērots “vārguļiem”. Šī ir viena no viskonfliktējošākajām zodiaka zīmēm. Vienlaicīgi šie cilvēki spēj būt karstasinīgi un auksti, maigi un nepieejami. Izsekot viņa garastāvokļa svārstībām un izprast viņu, visdrīzāk, spēj tikai viņš pats. Skorpions ir ļoti emocionāla zodiaka zīme, kas sajūt pat visniecīgākās svārstības attiecību gaisotnē, tāpēc noslēpt kaut ko no viņa vai noklusēt, ir praktiski neiespējami. Piedevām viņiem vēl ir bieza čaula, kurā viņi nevēlas nevienu ielaist. Lai to noņemtu, partnerim ir jābūt vispatiesākajama, visgodīgākajam un vislabestīgākajam cilvēkam uz pasaules. Pats Skorpions šo čaulu nekad “nenovilks”. Tāpat šie cilvēki var apvainoties līdz asarām par niekiem, strīdos izrādīt agresiju un vēlmi “iznīcināt” partneri.

Jaunava

Attiecībās ar Jaunavu jābūt gatavam uz to, ka tevi pētīs “zem mikroskopa”. Stingra kontrole ir vārdi, kas jāņem vērā, ja vēlies dzīvot kopā ar šīs zodiaka zīmes pārstāvi. Jaunava ir ļoti nopietna zodiaka zīme, kas pati dzīvo pēc stingriem noteikumiem un tieši to pašu sagaida no sava partnera. Tajā pat laikā šis cilvēks ir prasīgs idealists, kas vienmēr zina vislabāk, kā ir jābūt. Savukārt, ja kaut kādu iemeslu dēļ kaut kas nenotiek pēc Jaunavas prāta, tam seko izteikta neiecietība. Jaunavai ir ļoti svarīgi, lai partneris, viņa ieradumi un raksturs sakristu ar viņa dzīves uztveri. Pretējā gadījumā šie cilvēki pārvēršas par kritiķi, kas “piekasās” sīkumiem katru dienu un jebkurā situācijā.

Strēlnieks

Strēlnieki ierasti apkārtējie uzskata par “mūžīgo ballētāju, kam vienmēr un visur ir labi”, taču jāņem vērā, ka šie cilvēki ir ļoti impulsīvi, turklāt viņi necieš nekādu kontroli savā adresātā. Viņi dzīvo vien pēc saviem uzskatiem un dažreiz domā, ka uz visas pasaules tikai viņi izprot lietas būtību. Kad Strēlnieks “iekarst”, viņš kļūst par tādu tipu, kas grib pamācīt visu un visus jebkurā dzīves situācijā, jo taču tikai viņš zina, “kā ir pareizi”. Ticiet, tas var kļūt ļoti, ļoti nogurdinoši. Turklāt, ja tu viņam nepiekrīti, skandāls ir garantēts.

LA.lv