Kokteilis
Dzīvo

TOP 3 galvenās tenku vāceles saskaņā ar zodiaka zīmi: neuztici viņiem savus noslēpumus0

Foto: Unsplash

Vai jums dzīvē ir gadījusies tāda situācija, kad esat kādam izstāstījis savu noslēpumu, bet nākošajā dienā par to zina visi tavi pazīstamie? Turklāt bieži vien stāsts ir “apaudzis” un nebūt nav tāds, kāds tas bija sākotnēji… Tamdēļ, lai izvairītos no tamlīdzīgām situācijām, derētu paturēt prātā, kuru zodiaka zīmju pārstāvjiem nevar uzticēt savus noslēpumus! Un viss tikai tāpēc, ka viņi ne tikai neprot glabāt citu cilvēku noslēpumus, bet viņiem patiešām patīk baumot!

Dvīņi

Ja tu meklē cilvēku, kam var uzticēt visu, noteikti neizvēlies Dvīņus. Viņi, protams, ir lieliski cilvēki un viņiem ir daudz labas īpašības, taču iespēju kādam izstāstīt kaut ko “aizraujošu” viņi nelaidīs garām nekad. Bez tam, viņi pat neprot šos noslēpumus saglabāt – viņiem vispār nav skaidrs, kāpēc uz pasaules eksistē lietas, kuras nevar izstāstīt citiem. Patiešām dīvaini! Turklāt tad, ja tu uzzināsi, ka viņi tavu noslēpumu ir atklājuši vēl piecām citām personām, domā, ka viņi to nožēlos? Protams, ka ne! Dvīņiem vispār nebūs skaidrs, par ko ir sacelta panika!

Zivis

Zivis prot klusēt, ja runa ir par viņu tuviniekiem. Taču patiesībā šiem cilvēkiem ļoti patīk runāt, stāstīt un diemžēl arī baumot. Viņi tā reti kad aizraujas, bet pastāstīt par kāda citu dzīvi vai uzzināt ko jaunu – jā, tas viņiem ļoti patīk!
Tāpat jābūt uzmanīgiem izsakot Zivīm savus minējumus. Baumas izplatīsies vēja ātrumā, turklāt tu būsi kļuvis par to “autoru”, nemaz nerunājot par to, ka patiesībā tas bija tikai tavs minējums, nevis apgalvojums.

Auns

Patiesībā Auni no sirds prot cilvēkiem just līdzi, taču viņiem ir kāda problēma – viņi šīs sev uzticētās lietas neprot noglabāt sevī. Viņi to nedara aiz ļauna, taču tad, kad kārtējo reizi kādam ir atklājuši kāda cita cilvēka noslēpumu, saprot, ka nu jau ir par vēlu.
Tāpat noteikti ir jāatceras, ka Auni ir izteikti karjeristi, tāpēc viņi var sākt baumot kādā situācijā darbā, ja vien viņiem tas būs izdevīgi. Galu galā, viņi var ērti iekārtosies jūsu vietā.

Saistītie raksti
LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: 5 aizraujoši un mazliet biedējoši seriāli par mākslīgo intelektu
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Katrīna Dimanta ar domubiedriem izdod dziesmu “Pipars” – ar tās anglisko versiju startēs “Supernovā”
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: kā sabiedrībā atpazīstami cilvēki nosvinēja Latvijas dzimšanas dienu
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Rīgas domes trīs iespējas
1 stunda
LE
LETA
Dabā
No piektdienas kļūs krietni aukstāks
3 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Ziņu portālam LA.LV jauns auditorijas lieluma rekords!
1 stunda
IB
Ivars Bušmanis
Ekonomika
Ivars Bušmanis: Valsts budžeta marķējums – vai solījumus mediķiem varēja izpildīt?
39 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Apsūdz audžuvecākus par vardarbību pret astoņiem bērniem
1 stunda