Gaismas nesēji neparastas, mistiskas ar īpašām spējām apveltītas būtnes cilvēka izskatā, kas dzīvo uz šīs zemes. To galvenais uzdevums jau ir saprotams no nosaukuma – dāvāt gaismu.

Gaismas nesēji šo gaismu nes savā dvēselē, lai varētu izgaismot ceļu tiem, kam tas ir visvairāk nepieciešams. Šīs īpašās būtnes izskatās kā visparastākie cilvēki, taču viņu dzīvei ir piešķirta pavisam cita jēga. Vairums no viņiem spēj arī dziedināt citus. Interesanti, ka paši Gaismas nesēji bieži nemaz nenojauš to, kas viņi ir patiesībā, kaut arī nojauš, ka ir atšķirīgi…

Lūk, 4 pazīmes, kas raksturo Gaismas nesēju, jo, iespējams, tas esi tu pats:

1. Tu pats apzinies, ka neesi tāds kā pārējie

Foto: Pixabay

Vispirms, tu pats jau nojaut to, ka esi atšķirīgs no citiem. Reizēm šajā dzīvē tevi pārņem sajūta, ka tu gribi mājās, taču mājas nav šeit. Dažkārt lietas, kas sākotnēji tevi kaitina mazliet, vēlāk kaitina tik ļoti, ka tev šķiet – vairs nevari to izturēt. Gaismas nesēju intereses ir ļoti atšķirīgas no vairuma cilvēku – tevi neinteresē izklaides un citas mūsdienīgu cilvēku aizraušanās. Garīgums ir tavas dzīves jēga.

2. Tu jau iepriekš zini, ko kāds tev grib pateikt

Foto: pixabay

Tu bieži piedzīvo situācijas, kad kāds tev grasās kaut ko pateikt, taču tev nav vajadzīgi vārdi, lai tu to noskaidrotu. Tu zini to jau iepriekš. Reizēm tas var šķist patiešām biedējoši, taču jāiemācās to pieņemt. Sākotnēji dažkārt šīs situācijas tu vari iztulkot kā “deja vu”, taču vēlāk tu sapratīsi, ka tu vienkārši zini, ko tev teiks.

3. Cilvēki bieži tev stāsta par savām sāpēm un rūpēm

Foto: Pixabay

Gaismas nesējiem ir atvērta sirds, un tas ir galvenais iemesls, kāpēc citi cilvēki dalās ar tevi savos noslēpumos, pārdzīvojumos un ar saviem stāstiem. Tu vienmēr proti būt līdzcietīgs pret visiem cilvēkiem un jebkuriem līdzekļiem centīsies palīdzēt apkārtējiem.

4. Tu nebaidies no nāves

Foto: pixabay

Nāve patiesībā ir pāreja uz citu dzīves etapu. Tu to apzinies un nebaidies.