Kokteilis
Apbrīno

Gaisa balonu pilote Inga Ūle: “Nav laika dzīvot ar svešiem sapņiem un uzspiestām sabiedrības normām!”0

Foto no Ingas personīgā arhīva

Sieviete, dieviete! Viņai nav svarīgi, kur viņa dzīvo, cik bieži sporto vai smēķē, lieto alkoholu vai ievēro super ekoloģisku dzīvesveidu. “Nu, kas es esmu? Es teiktu, ka esmu par visiem simts procentiem, ka dzīvē galvenais ir prieks un laime! Ja ir lietas, kas mūs interesē, neatkarīgi – vai tā ir zemledus makšķerēšana uz plāna ledus, zinot, ka kurā katrā brīdī vari iegāzties ūdenī, vai smalks franču kino un labi restorāni. Galvenais, lai mūs tas interesē un rada prieku un labsajūtu,” atklāj Inga.

Foto no Ingas personīgā arhīva

Inga viennozīmīgi ir labo sajūtu ķērāja, un tie, kas Ingu pazīst, bieži viņu raksturo kā personu ne no šīs planētas. “Es esmu no šīs pašas planētas, ar tiem pašiem smadzeņu un kaulu šķidrumiem, tikai maksimāli piedomāju pie tā, kas man un maniem līdzcilvēkiem rada prieku, kad mēs kopā smejamies, kas mums visiem garšo, jo tas atkal rada prieku,” stāsta Inga.

Ir svarīgi saprast, kur ikviens var laisties atpūsties, lai radītu prieku un dzīvotu harmonijā. “Un tā es dzīvoju savā prieka vēstniecībā, ko būvēju pati, ko ļoti cītīgi pucēju, tīru un kopju. Tas ir tikpat smags darbs kā “gruzīšanās” par politiku, ekonomiku, naudu, reliģiju, kurai nepiekrīti, pašnāvniekiem, depresijā iegrimušajiem, zagļiem un visiem citiem, kas no citas vēstniecības, ar kuru es negribu būt vienā pagalmā. Bet tas nenozīmē, ka es esmu pozitīvā muļķīte, kura neiet uz ielas un lidinās pa gaisu vien. Es redzu un zinu arī daudzas citas vēstniecības, bet manējā ir prieka un intereses vēstniecība.”

Foto no Ingas personīgā arhīva

Pavisam nesen, Jaungada sākumā Inga savā Facebook profilā dalījās ar kādu ļoti iedvesmojošu krievu autores Svetlanas Kazinas rakstu, lai ikvienu iedvesmotu laimīgam un prieka pilnam Jaungadam. Garantējam, ka tas iedvesmos arī tevi.

Slimības atnāk ne jau tāpēc, ka ir slikta ekoloģija vai netīrs ūdens, vai plastmasas ēdiens, un mēs par maz kustamies. Nekādā ziņā! Tas ir pirmkārt. Slimības atnāk ne jau tāpēc, ka dzīvojat pilsētā vai laukos. Ticiet, cilvēka organisms ir ideāla mašīna, kas spēj adaptēties jebkuros apstākļos un pie jebkura ēdiena.

Foto no Ingas personīgā arhīva

Lūk, mēs, laucinieki, nevaram ēst jūsu – pilsētnieku pulverveida ēdienu, dzert jūsu ūdeni, elpot jūsu gaisu. Bet ne jau tāpēc, ka tas viss ir netīrs. Bet tāpēc, ka tas ir pavisam kas cits, nepierasts mūsu organismam. Bet jums pie mums – kalnos paliek slikti no mūsu avota un upes ūdens, no svaiga govs piena, aitas gaļas un visa pārējā. No mūsu kalnu gaisa un spiediena jūsu galvas plīst kā arbūzi. Bet (!) ne tur, ne arī tur nav slikti! Vienkārši, mums mūsu biotopi ir dažādi. Jūs esat adaptējušies šeit, mēs – tur. Kalnos slimo tāpat kā pilsētā, nomierinieties! Bet pilsētās, tāpat kā laukos, ir ilgdzīvotāji…

Foto no Ingas personīgā arhīva

Ja cilvēks dzīvo harmonijā ar dabu, lūdzās, praktizē jogu, ēd kviešu dīgstus, nēsā Jēzum vai dievietei Kali līdzīgu frizūru un ziedo naudu bērnu namiem, tas nenozīmē, ka viņš dzīvos 100 gadus un nomirs vesels! Nebūt, ne! No kurienes ir radusies doma par to, ka, ja dzīvojam jūras malā lotosa pozā, tad neslimosim? Ja vien jūs zinātu, cik daudz es esmu apglabājusi draugus, kuri dzīvojuši izcili veselīgu dzīvesveidu! Izcili veselīgu! Starp viņiem ir gan sportisti, gan ārsti, dziednieki un cilvēki, kuri diennaktīm ilgi strādājuši pie savas garīgās izaugsmes. Nesmēķētāji, nedzērāji, cilvēki, kuri nekad nelamājās, viņi mira no vēža.

Foto no Ingas personīgā arhīva

Jums nekad nesaprast, kāpēc atnāk slimība. Pārstājiet ieciklēties uz jēdzieniem “nedrīkst”, “diēta” un “grēks”. Tas jūsu dzīvi nepaildzinās. Jo slimība nav ķermenī – tā ir “galvā”! Tāpēc vienkārši dzīvojiet labsajūtā! Visu dariet ar labsajūtu.

Beidzot iemācieties ēst. Vienkārši ēdiet, nevis rijiet! Nevariet atmest smēķēšanu? Neatmetiet! Nevajag atmest smēķēšanu. Vajag sagribēt atmest smēķēšanu. Atrodiet it visā labsajūtu un prieku! Pat tur, kur šķiet, ka tas nevar būt. Un, galvenais, cilvēki, dzīvesveidam jābūt nevis veselīgam, bet laimīgam!

Foto no Ingas personīgā arhīva

Un vispār, es atklāšu vissvarīgāko dzīves noslēpumu un jēgu: Dzīves jēgas nav! Ir vienkārši Dzīve. Ir rīts, diena, vakars, nakts un atkal rīts. Ir planēta, ir cilvēki, ir augu un dzīvnieku pasaule. Darba dienas un brīvdienas. Prieki un bēdas. Un ir Nāve. Un tā var atnākt jebkurā brīdī, jebkurā vecumā. Vai tad ir jums laiks, dzīvot ar svešiem sapņiem, uzspiestām idejām un sabiedrības normām?

Foto no Ingas personīgā arhīva

Dzīvojiet labsajūtā un nemeklējiet radinieku un slavenību slimību un nāves cēloņus. Mums nav dots tos saprast. Taču ir dota Dzīve. Un tā jānodzīvo pēc iespējas priecīgi. Netraucējot priecāties arī citiem. Pat palīdzot. Taču, ja tik ļoti gribas meklēt dzīves jēgu, tad uzskatiet, ka te tā arī ir – dzīvot priekam! Nesalīdziniet savu laimi ar svešu laimi.

Un neaizmirstiet: laime nav pilsētā vai laukos, kalnos vai klajumos, tā ir galvā!

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Labdarības ballē muzicēs izcili mūziķi un tiks izsolīta Džemmas Skulmes glezna
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: sabiedrībā zināmas personības aicina svinēt bez alkohola
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Princis Viljams un karaliene Elizabete šokēti par Harija un Meganas rīcību: dokumentālajā filmā ar asarām acīs viņi stāsta par problēmām karaliskajā ģimenē
10 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

AD
Artis Drēziņš
Latvijā
Cienīgtēvs neatzīst grēku: par cilvēka sabraukšanu uz apsūdzēto sola nonācis mācītājs 1
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Neskaidras kodīgas vielas dēļ Juglā no daudzstāvu nama evakuē iedzīvotājus
3 minūtes
LE
LETA
Latvijā
ECT pret Latviju vērsies vīrietis, kuru aizvien tiesā par 1994.gadā izdarītu zādzību
2 minūtes
AG
Aleksejs Grigorjevs
Pasaulē
Aleksejs Grigorjevs: Krievu nācija ir slima
2 stundas
ZE
Zane Eniņa
Latvijā
“Latvijas lepnuma” laureāti izraudzīti!
40 minūtes