Tenisistes karjeru noslēgušās serbu tenisistes Anas Ivanovičas un Vācijas izlases bijušā futbolista Bastiana Šveinšteigera ģimenē sagaidīts dēls, svētdienas vakarā paziņojis laulātais pāris.

“Sveicam pasaulē mūsu mazo puiku. Trūkst vārdu, lai aprakstītu to laimi un prieku, ko jūtam savās sirdīs,” savā “Twitter” kontā rakstīja Ivanoviča.

“Esam tik laimīgi,” Šveinšteigers piebildis “Instagram”, papildinot to ar mazuļa fotogrāfijām.

Pāris šobrīd dzīvo ASV pilsētā Čikāgā, kuras futbola komandu “Fire” pārstāv Šveinšteigers. Abi ir kopā kopš 2014. gada un aizpērn iestūrēja laulības ostā.

Welcome to the world our little boy!👶🏼 We are so happy.❤️ @anaivanovic

A post shared by Bastian Schweinsteiger (@bastianschweinsteiger) on

Jaundzimušā iespējamo vārdu pāris nav komentējis, taču serbu mediji bija ziņojuši, ka tā vārds varētu būt Luka.

Šobrīd 30 gadus vecā Ivanoviča tenisistes karjeras laikā lielāko panākumu guva 2008. gadā, kad triumfēja Francijas atklātajā čempionātā. Tāpat serbiete 12 nedēļas bijusi pasaules ranga līdere, bet karjerā viņa uzvarēja 15 WTA raudzes turnīros.

Savukārt Šveinšteigers ilgus gadus bija Vācijas kluba Minhenes “Bayern” līderis, bet 2015. gadā pievienojās Mančestras “United” komandai, kurā gan nespēja nostiprināties, pērn pārceļoties uz Amerikas Futbola līgas (MLS) vienību Čikāgas “Fire”.

Šveinšteigers lielāko panākumu karjerā guva 2014. gadā, kad ar Vācijas izlasi triumfēja Pasaules kausa izcīņā, bet aizpērn viņš no valstsvienības atvadījās.