Franču manikīrs vai vienkārši frenčs ir viens no visu laiku populārākajiem nagu dizaina stiliem, kas nezaudē aktualitāti no sezonas uz sezonu.

2018. gadā manikīra dizaineri piedāvā izsmalcinātu vienkāršību – tieši franču manikīrs lieliski saskan ar modes pamata prasībām, kas slavina dabīgu skaistumu un vienkāršību kā galvenās stilīga tēla iezīmes.

Šogad īpaši moderni būs visi pasteļtoņi arī franču manikīrā, maksimāli to tuvinot dabīgajiem nagu toņiem. Tas var būt veidots bēškrāsā, maigi rozā, gaišā kafijas un līdzīgos toņos. Naga malu joprojām atdala klasiskā, baltā līnija, kas atgādina smaidu.

Ja vēlies franču stila manikīru kāzās košākās krāsās, to, protams, var atļauties, bet labāk gan tādā gadījumā, ja arī tērpā būs spilgti akcenti.

Viennozīmīgs favorīts ir mirdzoši metāliski nagu lakas toņi un pat smalciņa līmlente nagu dizainam, kas ļauj, piemēram, izveidot sudrabotas dažāda platuma līnijas horizontālam dizainam.

Šim variantam par lielisku fonu kalpos emaljas lakas karameļu un brūnos toņos, kas uzklātas uz dabīga garuma un formas nagiem.