Kokteilis
Mīli

Fotogrāfs Valts Kleins atjauno attiecības ar bijušo sievu un dod sev otru iespēju0

Foto – Leta

Pērn savu sociālo tīklu Facebook profilos par attiecību beigām paziņoja viens no Latvijas slavenākajiem fotogrāfiem Valts Kleins (57) un arhitekte Rasa Kleina (40). Pērnā gada vasarā abu laulība tika šķirta arī juridiski. Ir pagājis pusgads un izskatās, ka abi bijušie laulātie savām attiecībām devuši otru iespēju.

Žurnāls “Kas Jauns” informē, ka jau pirms pāris mēnešiem mākslinieku aprindās uzvirmoja runas, ka abi atkal sagājuši kopā. Tiesa, šo faktu ne viens, ne otrs nepubliskoja. Abi kopā tika manīti Liepājā, Valta Kleina personālizstādes “11” atklāšanā un viss liecināja, ka abi ir salabuši.

Pāris pirmoreiz satikās pirms četriem gadiem, kad Valtam Kleinam bija uzdevums nobildēt arhitektu biroja “Saals” dibinātāju un līdzīpašnieci Rasu Kalniņu žurnāla “Latvijas Arhitektūra” vāka bildei.

Intervijai žurnālam “Mājas Viesis” Valts Kleins atklāja: “Tad arī tas notika, kaut kāds brīnums, abpusēja interese un piesaiste. Citādi – nekā īpaša. Divas spēcīgas radošās personības. Arhitekte un fotogrāfs. Divi, kas viens otru papildina. Un nemitīgi cīnās.”

No iepriekšējās laulības Valtam ir divi pieauguši dēli, bet Rasai septiņpadsmitgadīga meita.

LA.lv