Esam aizvadījuši vien 20 dienas šajā gadā, taču jau iespējams paziņot, ka 2019. gads kļuvis par oficiālu olas gadu! Tas viss sākās ar jaunizveidotu Instagram kontu, kura nosaukums ir @world_record_egg. Šajā Instagram kontā ir nopublicēta tikai viena fotogrāfija, kurā redzama pilnīgi vienkārša, brūna vistas ola uz balta fona. Un visbeidzot, šo fotogrāfiju redzējuši neskaitāmi miljoni cilvēku visā pasaulē.


Fotogrāfijas autors dzīvo Londonā, viņa vārds ir Sergejs Platanovs, un viņš atzinis, ka nekad nebūtu spējis iedomāties, ka fotogrāfija ar olu ir spējīga savākt vairāk nekā 48 miljonus skatījumu. “Tā ir tikai ola,” teica Sergejs.

 

View this post on Instagram

 

Take that little egg

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on


Fotogrāfija ar šo skatījumu skaitu ir sasniegusi jaunu Ginesa pasaules rekordu. Līdz šim Ginesa pasaules rekordu par skatītāko fotogrāfiju bija saņēmusi modele Kailija Dženere. Viena no viņas fotogrāfijām saņēma 18 miljonus skatījumu. Lai paustu sašutumu par to, ka viņas rekordu pārspējusi fotogrāfija ar olu, slavenā modele Instagram profilā publicējusi video, kurā sašķaida olu uz asfalta. Slavenības ir un paliek slavenības…

Pēdējo pāris dienu laikā notikuši neskaitāmi raidījumi un publikācijas, kas apspēlē slaveno olu. Varbūt tu brīnies, kāpēc fotogrāfija ar olu saņēmusi tik daudz skatījumu un skatītāju simpātijas? Nākas atzīt, ka olas vienkārši ir perfektas! Tās ir gardas, bagātas ar dažādām uzturvielām un veselīgas. Tava mājokļa ledusskapī tak vienmēr atradīsies vismaz pāris olas, protams, ja vien neesi alerģisks. Tās var cept, vārīt, pagatavot kulteni un pildīt.


Daudzās kultūrās olas tiek uzskatītas par atjaunošanās un auglības simbolu. Popkultūrā vienmēr ir bijuši svarīgi olu brīži: mirklis, kad aktieris Armijs Hammers filmā Sauc mani savā vārdā kādā no ainām sašķaida mīksti vārītu olu, vai dziedātāja Bjorka, kura dziesmas videoklipā Venus as a Boy izsmērē olu pa savu seju. Tāpat daudzās citās filmās katra brokastu aina sākas ar olu cepšanu un pasniegšanu kopā ar bekonu un apelsīnu sulu.

Vēl jo vairāk, ola reprezentē tik daudz, dažādas un amizantas lietas, dīvainas intīmās attiecības, māju sajūtu, jaunu dzīvi, veselīgu dzīvesveidu, disciplīnu un vēl daudz ko citu! Nenoliedzami, olas 2019. gadā ir atgriezušās popkultūrā un iemantojušas milzīgu popularitāti.