Kokteilis
Baudi

FOTO: Žoržs Siksna, Olga Rajecka, Juris Kaukulis un citas pašmāju zvaigznes filmējas jaunā latviešu seriālā0

“Latvijas Mobilais Telefons” (LMT) turpina darbu pie oriģinālseriāla – neparastas, intriģējošas urbānas drāmas par attiecībām virtuālajā pasaulē. Jaunais seriāls, kam dots nosaukums “TUR”, priecēs skatītājus jau šī gada rudenī, solot tikšanos ar iemīļotiem aktieriem, mūziķiem un TV personībām. Bet vēl pirms tā iznākšanas uz TV ekrāniem, 16. augustā, pirmizrādi piedzīvos filma ar tādu pašu nosaukumu.

Seriāla un filmas “TUR” notikumu centrā ir pašpārliecinātās informācijas tehnoloģiju speciālistes Gundegas (aktrise Ilva Centere) un ironiskā, pašpietiekamā fotomākslinieka Raimonda (aktieris un režisors Regnārs Vaivars) mīlasstāsts. Taču paralēli tam seriālā risināsies spraigi notikumi IT uzņēmumā, kurā strādā galvenā varone un kur viņas apbrīnu un simpātijas centīsies iekarot viņas kolēģis Ēriks (aktieris Artūrs Skrastiņš).

Pirmoreiz Latvijas kino un seriālu vēsturē tik liela nozīme sižetā ir virtuālajai pasaulei. Tā jau šobrīd ir kļuvusi par neatņemamu mūsdienu cilvēka ikdienas sastāvdaļu, bet nākotnē ar mākslīgā intelekta palīdzību sola mūsu dzīves pārvērst vēl vairāk, metot izaicinājumu arī cilvēku savstarpējām attiecībām. Jāpiebilst, ka šī ir arī pirmā reize, kad latviešu aktieris iejūtas mākslīgā intelekta tēlā.

Aktualizējot seriālā un filmā “TUR” atspoguļotās tēmas par virtuālās pasaules ietekmi uz cilvēka personību, emocijām un apziņu, 29. jūnijā LMT aicina uz Sarunu festivālu LAMPA Cēsīs, kur norisināsies ekspertu diskusija “Mākslīgais intelekts – iespēja vai drauds mūsdienu sabiedrībai?” Diskusijā piedalīsies arī seriāla “TUR” galvenās lomas atveidotāja Ilva Centere, kurai ir, ko pastāstīt par mākslīgā intelekta spēju mīlēt, un seriāla konsultants, “Accenture Latvija” Inovāciju studijas Mākslīgā Intelekta daļas vadītājs Staņislavs Hiļčuks.

Saistītie raksti

Jau ziņots, ka attiecību drāmu par mīlestību līdz nāvei un pat pēc tās jaunajā filmā un oriģinālseriālā izspēlēs aktieri Ilva Centere, Regnārs Vaivars, Artūrs Skrastiņš, Ināra Slucka, Kārlis Kušķis, Ģirts Jakovļevs, Kristīne Krūze un Pēteris Gaudiņš, kā arī mūziķi Žoržs Siksna, Olga Rajecka un Juris Kaukulis, TV sejas Jānis Skutelis un Mārtiņš Spuris u. c. Seriāla režisors ir Uldis Cipsts, bet scenārija autori – dramaturģe Rasa Bugavičute-Pēce un aktieris Artūrs Dīcis. Tāpat pie scenārija strādājis arī pieredzējušais fantāzijas seriālu autors Aleksejs Karaulovs. Filma būs skatāma kinoteātros visā Latvijā jau no 16. augusta, savukārt seriāls rudenī būs redzams LMT mājas viedtelevīzijā.

Top jauns latviešu seriāls un filma "Tur"
LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: spēkavīrs, fitnesa treneris Raivis Vidzis kļuvis par dēliņa tēti
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Skatītāju iemīļotās filmu un TV seriālu aktrises Anastastijas Zavorotņukas stāvoklis ļoti smags: ārsti vairs nevar cīnīties ar šo vēža formu
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: TV šova dalībnieks Vitālijs “iespiests stūrī” atzīstas vēl lielākos melos līgaviņām – patiesībā viņš nemaz nav brīvs vīrietis!
9 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Pašvaldības grib piespiest valdību sarunāties
42 minūtes
LE
LETA
Latvijā
PVD pārbaudījis 13 Siguldas izglītības iestādes: kas līdz šim zināms?
56 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Valdības lēmumu dēļ Rīgas dome budžetā zaudēs 116,6 miljonus eiro
1 stunda
LE
LETA
Ekonomika
Tūrisma firmas “Prieks tūre” klienti saņems kompensācijas
20 minūtes
LA
LA.LV
Sports
“Knicks” jaunais talants visvairāk vēlas “iedankot” pāri Porziņģim
28 minūtes