Kokteilis
Stilo

FOTO: Zīmols Reserved prezentē jaunu kolekciju “Vienkāršā tagadne”0

Publicitātes foto

Zīmola Reserved jaunajā kolekcijā, kam dots atbilstošs nosaukums “Vienkārša tagadne” uzsvars tiek likts uz tīrām piegriezuma līnijām, moderniem siluetiem un naturāliem toņiem.

Reserved kolekcijas krāsu palete ir dabas iedvesmota – tajā dominē smilškrāsas un brūnganie zemes toņi, brīžiem kā akcenta krāsas parādās tumši zilā un sarkanbrūnā toņi.
Pavasarīgu noskaņu piedod vienmēr aktuālais tīri baltais tonis, kurš kombinācijā ar jau minētajiem smilšu un zemes toņiem, rada mūsdienīgu un svaigu koptēlu. Vienotā toņu gamma veido saskaņotu tēlu, neatkarīgi no tā, kuri apģērba gabali tiek savstarpēji kombinēti.

Apģērbs šajā kolekcijā veidots klasiskā stila iezīmēs, taču tajā pašā laikā tiek papildināts ar moderniem elementiem. Kolekcijas mēteļiem ir mūsdienīgs piegriezums un funkcionālas, lielas apkakles. Īpaši jāizceļ arī pagarināta veste ar lielu apkakli, kas viegli valkājama pavasarī, kad īpaši aktuāls ir apģērbs vairākās kārtās, un ļauj spēlēties ar proporcijām.

Interpretācija, kā katrs elements var tikt valkāts, ir katra paša ziņā – piemēram, midi garuma svārki, var tikt valkāti kā kleita virs balta, klasiska krekla. Savukārt starp aksesuāriem var atrast 70.gadu iedvesmotus lielus un izteiksmīgus auskarus, oversize saulesbrilles, kā arī apavus un somas čūskādas un krokodila ādas rakstos.

Foto:

LA.lv