Kokteilis
Apbrīno

FOTO: “X Faktora” finālistes Līgas Rīderes dzīvē notikušas pārmaiņas0

Publicitātes foto

Līga Rīdere, ko lielākā daļa klausītāju un skatītāju iepazina pēc dalības un iekļūšanas finālā televīzijas šovā “X Faktors”, portālam atklājusi savas jaunās dzīves pārmaiņas – kopš šī gada pavasara viņa ir pieņēmusi vēl kādu izaicinājumu savā dzīvē.

“Kopš šī gada aprīļa esmu pieņēmusi vēl vienu izaicinājumu savā dzīvē, ar ko saistītas darba vides izmaiņas un arī pienākumi. Sāku strādāt Smiltenes tehnikuma veterinārajā mācību klīnikā par klīnikas vadītāju, veterinārārsti un tehnikuma audzēkņu praktisko pasniedzēju, kas apmāca, kā norit darbs klīnikā ar reāliem pacientiem.

Pie gotiņām vairs nav sanācis braukt, jo ikdienā tagad ārstēju mazos mājdzīvniekus. Arī savu skaisto zirdziņu Mirgu atdevu mīlošās rokās, jo aktīvi strādāju klīnikā un brīvajā laikā nodarbojos ar mūzikas radīšanu. Fiziski nav tik daudz stundu diennaktī, lai es visu varētu paspēt izdarīt,” – portālam kokteilis.lv stāsta Līga.

Līga atklāj, ka darbs klīnikā ne vienmēr beidzas noteiktajā laikā, jo mēdz uzrasties arī kāds neatliekamais pacients.

“Tā es arī šodien… Tik vēlu esmu mājās, jo pēc darba klīnikā devos pakaļ bērniem pie auklītes, paēdām vakariņas, noliku bērnus gulēt un nu sēžu un atbildu uz e-pastiem, kas pa dienu sabiruši pastkastītē. Vēl būs jāpalasa par dažam slimībām, lai tiktu skaidrībā par dažu pacientu turpmāko ārstēšanas gaitu,” – atklāj Līga.

Līgas Rīderes dzīvē notikušas pārmaiņas

Bet kad Līgai atliek laiks mūzikai? “Pa vakariem un agriem rītiem turpinu strādāt ar grupu un gatavojam koncertprogrammu “Tā mūsu pasaule staigā” – visas šīs dziesmas ir ar manis sarakstītiem vārdiem, melodijām un sajūtām,” – viņa stāsta.

Jau rītdien, 17.augustā plkst. 16:00 krastmalā Līga uzstāsies Rīgas svētku ietvaros, kur notiks viņas mūzikas prezentācijas koncerts. “Tas man būs liels notikums un nozīmē patiešām daudz,” – saka dziedātāja, veterinārārste un pasniedzēja.

Video dziesmai “Ja tu mīli”:

LA.lv