Kokteilis
Apbrīno

FOTO: “X Faktora” finālistes Līgas Rīderes dzīvē notikušas pārmaiņas0

Publicitātes foto

Līga Rīdere, ko lielākā daļa klausītāju un skatītāju iepazina pēc dalības un iekļūšanas finālā televīzijas šovā “X Faktors”, portālam atklājusi savas jaunās dzīves pārmaiņas – kopš šī gada pavasara viņa ir pieņēmusi vēl kādu izaicinājumu savā dzīvē.

“Kopš šī gada aprīļa esmu pieņēmusi vēl vienu izaicinājumu savā dzīvē, ar ko saistītas darba vides izmaiņas un arī pienākumi. Sāku strādāt Smiltenes tehnikuma veterinārajā mācību klīnikā par klīnikas vadītāju, veterinārārsti un tehnikuma audzēkņu praktisko pasniedzēju, kas apmāca, kā norit darbs klīnikā ar reāliem pacientiem.

Pie gotiņām vairs nav sanācis braukt, jo ikdienā tagad ārstēju mazos mājdzīvniekus. Arī savu skaisto zirdziņu Mirgu atdevu mīlošās rokās, jo aktīvi strādāju klīnikā un brīvajā laikā nodarbojos ar mūzikas radīšanu. Fiziski nav tik daudz stundu diennaktī, lai es visu varētu paspēt izdarīt,” – portālam kokteilis.lv stāsta Līga.

Līga atklāj, ka darbs klīnikā ne vienmēr beidzas noteiktajā laikā, jo mēdz uzrasties arī kāds neatliekamais pacients.

“Tā es arī šodien… Tik vēlu esmu mājās, jo pēc darba klīnikā devos pakaļ bērniem pie auklītes, paēdām vakariņas, noliku bērnus gulēt un nu sēžu un atbildu uz e-pastiem, kas pa dienu sabiruši pastkastītē. Vēl būs jāpalasa par dažam slimībām, lai tiktu skaidrībā par dažu pacientu turpmāko ārstēšanas gaitu,” – atklāj Līga.

Līgas Rīderes dzīvē notikušas pārmaiņas

Bet kad Līgai atliek laiks mūzikai? “Pa vakariem un agriem rītiem turpinu strādāt ar grupu un gatavojam koncertprogrammu “Tā mūsu pasaule staigā” – visas šīs dziesmas ir ar manis sarakstītiem vārdiem, melodijām un sajūtām,” – viņa stāsta.

Jau rītdien, 17.augustā plkst. 16:00 krastmalā Līga uzstāsies Rīgas svētku ietvaros, kur notiks viņas mūzikas prezentācijas koncerts. “Tas man būs liels notikums un nozīmē patiešām daudz,” – saka dziedātāja, veterinārārste un pasniedzēja.

Video dziesmai “Ja tu mīli”:

LA.lv
BM
Barba Meija
Kokteilis
Kāds ir tavs dzīves mērķis saskaņā ar zodiaka zīmi?
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Kristīne Virsnīte atklāj, ka jau 10 gadus nelieto alkoholu, bet cīnās ar cukura atkarību
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Latvijā radīts zīmols debitē Londonas bērnu modes nedēļā
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZE
Zane Eniņa
Latvijā
Pipara burgeri labdarībai. Roju Puķi piesaka “Latvijas lepnumam” 2
12 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Dienas Biznesam” par slēptu politisko reklāmu draud 100 000 eiro sods
9 stundas
LE
LETA
Latvijā
Kāda filma stundā matemātikas skolotājam Rīgā maksā darbu 2
8 stundas
LE
LETA
Sports
Bukša uzaicināta piedalīties pasaules čempionātā vieglatlētikā
8 stundas
LE
LETA
Dabā
Uz Arktiku pētīt klimatu dodas “vēsturē lielākā polārā ekspedīcija”
7 stundas