Kokteilis
Baudi

FOTO, VIDEO: “X Faktoru” pamet divi dalībnieki no Intara Busuļa komandas, skatītāju simpātijas – Klāvam Ozolam0

Publicitātes foto

17. novembra vakarā šova ”X Faktors” 3. finālsērijā dalībnieki izpildīja mīlestības dziesmas. Divi dalībnieki šovu pameta – trio “Limonāde” un duets “The gardens”. Tālāk ceļu uz uzvaru “X Faktorā”, 10 000 eiro naudas balvu un līgumu ar mūzikas ierakstu skaņu kompāniju “SONY Music” turpina 8 dalībnieki!

Trešajā tiešraidē jaunie talanti izpildīja mīlestības dziesmas, ko bija iespējams ne tikai dzirdēt un redzēt, bet arī sajust arī Kinostudijas gaisotnē. Šajā reizē “X Faktors” uzņēma divus viesus – leģendāro grupu “Jumprava”, kurai pavisam drīz būs lielkoncerts un muzikālo apvienību “Bermudu divstūris”, kuri ieskandināja valsts svētkus ar savu jauno dziesmu “Sarkanbaltsarkanais”.

Kā pirmā uzstājās Elīna Gluzunova, kura izpildīja Aijas Andrejevas dziesmu “Soļi”, pieceļot kājās Intaru Busuli un Reini Sējāni. Fona ekrānos tik rādīti video ar pašu dziedātāju, kas radīja īpašu noskaņu. Aija Auškāpa, skaistā priekšnesuma apburta, komentēja: “Gribējās pārējos dalībniekus nosēdināt šeit – iedvesmai!”. Taču, neskatoties uz žūrijas labajiem vārdiem, Elīnai nācās izpildīt glābējdziesmu – “Lūgums”, ko oriģināli izpilda Mirdza Zīvere, kas skanēja kā patiess lūgums un Elīnai izdevās izcīnīt vietu tālāk šovā!

Krāsaino matu īpašnieks Artis Zaķis izpildīja lielisko Robbie Williams mīlas dziesmu “Angels”. Tomēr dziesmas izvēle šoreiz pievīla, jo solījums par lieliski sagatavotu priekšnesumu, bija pretrunīgs ar žūrijas viedokli. Intars norādīja, ka iepriekšējie Zaķa priekšnesumi ir bijuši augstākā līmenī, taču Aija komentēja: ”Man patīk dziesma, man patīk, kā tu dziedi, bet šajā komplektā lidojums nenotika.”

Mirdzošā Anna Krista Ostrovska izpildīja Raimonda Paula “Laternu stundā”. Neskatoties uz to, ka skatītāji atbalstīja Annu Kristu visas dziesmas garumā, dziedātāja no žūrijas saņēma kritiku. Mentors Reinis Sējāns komentēja, ka gaida jaunradi interpretācijās un nesagaidīja neko jaunu dziesmā.

Meiteņu kategorijas dalībniece Elīna Evelīna Jansone, izpildot Alanis Morisette dziesmu “Ironic”, bija atraisījusies un pati izbaudīja priekšnesumu. Taču žūrija atkal bija skarba. Reinis Sējāns sadzirdēja intonācijas problēmas. Bet Elīnas Evelīnas mentore Aija Auškāpa atbalstīja dziedātāju un norādīja, ka “mazas neveiksmes, ļauj augt”.

Šarmantās trio “Limonāde” atdzīvināja latviskumu ar “dedzini vēl nav par vēlu” (Nora Bumbiere). Dāmas, tērptas koši oranžās kleitās un veicot sinhronas kustības, savaldzināja visus! Pēc priekšnesuma pat saņēma Aijas komentāru par flirtu: “Te ir, ko mācīties!”. Neskatoties uz to, trio “Limonāde” šovu pameta, jo bija saņēmušas viszemāko skatītāju balsu skaitu. Aizejot viņas komentē: “Parādījām visu no tīras sirds! Milzīgs paldies visiem, kas atbalstīja! Šis ir brīnišķīgs šovs!”.

Grupas “Limonāde” uzstāšanās:

Zemās balss īpašniece Diāna Paško aizkustināja skatītājus un žūriju ar Adeles “Someone like you”, stīgu kvarteta pavadījumā. Zāle gluži kā noburta vēroja Diānu un vēlāk māksliniecei tika veltīti ilgi aplausi. Taču arī šeit žūrijas un skatītāju viedoklis atšķīrās. Lai gan žūrijai Diānas balss ļoti patīk, tika saņemta motivējoša kritika. Intars Busulis neredzēja Diānas acis iedegoties un šīs sezonas žūrijas jaunums Marats Ogļezņevs nesaredzēja attīstību un nespēja saklausīt vārdus.

Vidusskolnieks Klāvs Ozols šoreiz pārsteidza ar mierīgu priekšnesumu, izpildot Renāra Kaupera “Mazā bilžu rāmītī”. Klāvs visu dziesmu pavadīja sēdus, esot pavisam nosvērts. Intars Busulis Klā-vam: “Tu izskaties kā princis!”. Reinis Sējāns nesaskatīja jaunu līmeni, taču Klāva mentors Marats uzskata, ka Klāvs ļoti labi tika galā un nošu izskaņas bija burvīgas.

Klāva Ozola uzstāšanās:

Vienmēr enerģiskās “The gardens” ar lielu jaudu izpildīja Justin Bieber superhitu “Baby”. Meitenēm izpildot repa daļu, zāle kliedza sajūsmā, mentors Intars nespēja valdīt savus deju soļus. Taču, neskatoties uz to, ka žūrijai ļoti patika izpildījums un priekšnesums, un zālē duetam bija kupls atbalstītāju pulks, “The gardens” nācās cīnīties par palikšanu, izpildot glābējdziesmu. Pēc ļoti grūta žūrijas lēmuma meitenēm nācās pamest šovu.

“The Gardens” glābējdziesma:

Reinis Liepa atraisīja sevī īsto rokeri, izpildot Lādezera “Tuvu tuvu”. Ar ģitāru rokās Reinis pārliecinoši uzrunāja skatītājus un aicināja tos dziedāt. Aija Auškāpa sāka ar paldies un turpināja: “Reinis beidzot varēja atplaukt un parādīt, ka ir īsta rokzvaigzne!”. Savukārt, Marats Ogļezņevs gaidīs no Reiņa orģināldziesmas.

Koncertu maģiski noslēdza dvīņu māsas “Rozes”, kuras zaļās princešu kleitās, dziedāja “Es atnācu uguntiņu”. Vijīgas roku kustības, pārliecinošs dziedājums raksturo dueta priekšnesumu. Aija šo priekšnesumu raksturoja kā maģisku pilnmēness nakti, Marats kā gaumīgu un Reinis komentēja meiteņu plašo balss paleti un tembrus.

Šova “X Faktors” 3. sezonas 3. finālsērijas “Credit 24” skatītāju simpātiju balvu ieguva Klāvs Ozols, izvirzoties līderos ar 9862 balsīm.

Saistītie raksti
Noslēgusies X Faktora 3. tiešraide

Jau nākamajā svētdienā, 24. novembrī, par uzvaru cīnīsies 8 pretendenti un šovā būs arī 3 viesi! Skaties kanālā TV3 vai klātienē Rīgas Kinostudijā un atbalsti savus favorītus!

Biļetes uz “X Faktora” nākamajām tiešraidēm meklē ekase.lv!

LA.LV Aptauja

Kā tu uzskati, vai šovu "X Faktors" pameta patiešām vājākās grupas?

  • Jā, spriežot pēc šīs uzstāšanās, tas ir taisnīgi
  • Noteikti nē, šiem dalībniekiem nevajadzēja pamest šovu
  • Man nav viedokļa par šo jautājumu

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Bukmeikeri: “X Faktora” finālā var iekļūt Reinis Liepa
13 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Rūta Dūduma – Ķirse un Jānis Ķirsis jaunā versijā ieskaņo leģendāro Zigmāra Liepiņa dziesmu “Ķiršu lietus”
13 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Tiks atzīmēta Toma Veitsa 70 gadu jubileja
13 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZE
Zane Eniņa
Latvijā
Vienīgajā kemphila ciematā Latvijā Arnis un Ieva Zundas jauniešiem sniedz māju izjūtu
3 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Turpmāk valdīs cikloni: laika prognoze 7 dienām
4 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Pūce sasauc preses konferenci
5 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Talsos apbrīno un smejas par “meistardarbu”
2 stundas
LA
LA.LV
Kultūra
REPORTĀŽA: Kā Sanktpēterburgā atvadījās no Marisa Jansona
3 stundas