Kokteilis
Baudi

FOTO, VIDEO: Uz lielajiem ekrāniem aizraujoša un asprātīga krimināldrāma “Zagļu karalis”0

Publicitātes foto

No šodienas, 23. novembra Latvijas kinoteātros skatāma krimināldrāma “Zagļu karalis” (“King of thieves”), kas ir neticams, tomēr patiesos notikumos balstīts stāsts par vērienīgāko dārglietu zādzību Lielbritānijas vēsturē.

Filmas “Zagļu karalis” stāsta iedvesma rodama 2015. gada aprīļa sākuma notikumos Londonā, kad pēc trīs gadu plānošanas, pensijas vecuma pieredzējušu noziedznieku grupa veic Lielbritānijas vēsturē lielāko dārglietu zādzību. No seifu glabātavas pazemē Londonas pilsētas rajonā, kas slavens ar dārglietu veikaliem un darbnīcām, tiek nolaupītas rotas, vērtīgi priekšmeti, zelts un citas vērtslietas 200 miljonu Anglijas mārciņu vērtībā.

Afēra, ko kungi bija iecerējuši kā grandiozu savas “karjeras”noslēgumu, galu galā tomēr nedeva cerētos vieglos un pārticībā nodrošinātos pensijas gadus.

Lai gan policijai izdevās notvert galvenos ļaundarus, joprojām nav atrastas divas trešdaļas no laupījuma un kāds sarkanmatis, kura dalību laupīšanā izdevās fiksēt ar pilsētas novērošanas kamerām.

Filmu režisējis “Oskara” balvas laureāts Džeimss Māršs (“Teorija par visu”), bet galvenajās lomās skatāma spožu zvaigžņu plejāde: divkārtējais “Oskara” balvas ieguvējs sers Maikls Keins (“Kingsman: Slepenais dienests”), Džims Brodbents (“Mulenrūža”), Rejs Vinstons (“Atkritēji”), Maikls Gambons (“Harijs Poters”), Toms Kortnijs (“45 gadi”) un Čārlijs Kokss (“Zvaigžņu putekļi”).

Foto:

Video:

LA.lv