Kokteilis
Baudi

FOTO, VIDEO: Tallinā ieradīsies ekstrēmo sporta veidu leģenda un skeitborda pionieris Tonijs Hauks0

Publicitātes foto

2. un 3. februārī Tallinā, Igaunijā norisināsies ikgadējais ekstrēmo sporta veidu festivāls Simple Session. Šis būs īpaši zīmīgs gads pasākumam, jo goda viesa statusā ieradīsies ekstrēmās pasaules ikona un skeitborda pionieris Tonijs Hauks (Tony Hawk).

Tonijs Hauks ir viens no atpazīstamākajiem vārdiem ekstrēmo sporta veidu pasaulē. Slavas zenītu Hauks piedzīvoja aizvadītā gadsimta astoņdesmitajos un deviņdesmitajos gados, savukārt 21. gadsimta sākumā viņš dibināja ārkārtīgi veiksmīgo videospēļu franšīzi Tony Hawk Pro Skater, kas padarīja talantīgo sportistu par multimiljonāru. Šobrīd Haukam ir 50 gadi un, kaut ne profesionālā līmenī, viņš turpina veiksmīgi nodarboties ar skeitbordu. Tallinā leģendārais sportists ieradīsies, lai komentētu Simple Session 19 sacensību tiešraidi.

Simple Session ir ekstrēmo sporta veidu festivāls, kas ziemas mēnešos tiek aizvadīts Igaunijā, Tallinā. Savu 18 gadu pastāvēšanas ietvaros šis pasākums mūsu kaimiņvalstī ir kļuvis par starptautiski atpazīstamu zīmolu un vienu no gada svarīgākajiem notikumiem ekstrēmo sporta veidu pārstāvjiem no visas pasaules.

Šogad Tallinā pirmo reizi norisināsies skeitborda sacensības sieviešu klasē. Savu dalību apstiprinājumi pasaulē jaunākā profesionālā skeitbordiste – Skaja Brauna (Sky Brown) no ASV. Ārkārtīgi talantīgā desmitgadniece guvusi panākumus ne vienās vien starptautiska mēroga sacensībās un sapņo par dalību 2020. gada vasaras Olimpiskajās spēlēs.

Papildus skeitbordam, Tallinā savas prasmes demonstrēs arī pasaules vadošie BMX Freestyle sportisti un dalību sacensībās viens no titulētākajiem BMX frīstaila sportistiem pasaulē – venecuēlietis Daniels Dērs (Daniel Dhers). Dērs ir pieckārtējs zelta medaļnieks prestižajās ekstrēmo sporta veidu sacensībās “X-Games” un 2017. gadā ciemojās Latvijā, lai piedalītos starptautiskajās BMX frīstaila sacensībās Ghetto Games festivālā Ventspilī, kā arī Simple Summer Session pasākumā, kas tika aizvadīts Brīvības pieminekļa pakājē.

Foto:

Video:

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Rutulis atklāj, kurš dziedātājs Latvijā var atļauties Maestro Raimondu Paulu uzrunāt uz “tu”
17 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO, VIDEO: “plus – size” supermodele Ešlija Grema atklāj, ka ir sava pirmā bērniņa gaidībās
17 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: talantīgā dziedātāja Linda Leen savaldzina klausītājus un skatītājus Rīgas centrā
17 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ML
Māra Libeka
Latvijā
Pensionāru federācijas vadītāji nejūtas vainīgi. Ar slēgto banku bija sadarbības līgums
7 stundas
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Kā kredītu piedāvātāji dabū mani rokā?
9 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Glābēji sīkāk par traģēdiju: ugunsgrēkā bojā gājusi 8 gadus veca meitene
4 stundas
LA
LA.LV
Sports
Krievijā treniņa laikā mirusi perspektīva vieglatlēte
5 stundas
VB
Valdis Bērziņš
Pasaulē
Pirms 30 gadiem tika pavērts dzelzs aizkars
6 stundas