Kokteilis
Baudi

FOTO, VIDEO: Rīgā atvērusies unikāla velo-kafejnīca “The Hub Cafe”0

Publicitātes foto

Rīgas centrā apmeklētājiem durvis vaļā vēris unikāls kafejnīcas koncepts, kas zem viena zīmola “The Hub Cafe” apvieno tradicionālo havajiešu virtuvi ar vienīgo velo-studiju Baltijā, kas piedāvā braucienus ar Zwift velosimulatoriem.

“Novērojot strauji augošo riteņbraucēju skaitu pilsētā un iedzīvotāju vēlmi dzīvot veselīgāk, esam radījuši vietu, kas piedāvā kvalitatīvu ēdienu, kafiju un iespēju izkustēties,” skaidro idejas autors Gerhards Erasmus. “Atšķirībā no līdzīga koncepta velo-kafejnīcām citur Eiropā izceļamies ar to, ka tradicionālos velotrenažierus esam nomainījuši pret īstiem velodsipēdiem, tos papildinot ar Zwift virtuālās spēles elementiem, kas treniņu procesu padara aizraujošāku.“

Zwift ir pasaulē populārākā virtuālās realitātes riteņbraukšanas aplikācija, kas ļauj ar velosipēdu izbraukt dažādas pasaules vietas un maršrutus, atrodoties tepat Latvijā. Zwift var tikt izmantots gan fiziskās formas uzlabošanai, gan arī ļoti augstu sportisko mērķu sasniegšanai. The Hub Cafe ir ne tikai pirmā Zwift velo-studija Baltijā, bet arī viena no retajām Eiropā.

Publicitātes foto

“Izmantojam Zwift, jo tā ir sociālākā e-sporta platforma, kurā iespējams sazināties un braukt kopā ar citiem braucējiem no visas pasaules,” stāsta veikala “Veloprofs” vadītājs Jānis Baltaisbrencis. “Pateicoties centrālajai atrašanās vietai, jau tuvākajā nākotnē The Hub Cafe redzam kā centrālo tikšanās vietu cilvēkiem, kas interesējas par velobraukšanu un aktīvu dzīvesveidu – organizēsim kopīgus velobraucienus, skatīsimies riteņbraukšanas pārraides un baudīsim gardu ēdienu!”

Kafejnīcas ēdienkartē dominē havajiešu ēdiens “poke bļodas”, kas iemantojušas popularitāti visā pasaulē. “Tradicionāli ēdiena galvenā sastāvdaļa ir zivs – to pat mēdz dēvēt par suši bļodā. Dažādībai piedāvājam arī pokes ar vistu un vegāniem draudzīgo tofu, kas būs labs olbaltumvielu avots muskuļaudu atjaunošanai pēc treniņa,” stāsta The Hub Cafe šefpavārs Oļegs Soročins, kurš pokes pagatavošanas mākslu apguvis apmācībās Kopenhāgenā.

Kā atrast “The Hub Cafe”?

The Hub Cafe atrodas Rīgas centrā – vietā, kur satiekas Brīvības un Elizabetes ielas stiklotajā Radisson Blu Latvija Conference & SPA Hotel piebūvē. Citiem vārdiem sakot – Elizabetes ielā 55, lai nokļūtu kafejnīcā / velo-studijā nav jāiet caur viesnīcu – visērtāk pie mums nokļūt pa kāpnēm, kas atrodas pie fasādes.

Kāds ir “The Hub Cafe” darba laiks?

Strādājam katru dienu no plkst. 8.00 līdz 21.00.

Kas ir Zwift?

Zwift ir pasaulē populārākā virtuālās realitātes riteņbraukšanas aplikācija, kas ļauj ar velosipēdu izbraukt dažādas pasaules vietas un maršrutus, atrodoties tepat Latvijā. Mēs izmantojam Zwift, jo tā ir pati sociālākā e-sporta platforma – iespējams sazināties un braukt kopā kā ar iesācējiem, tā pieredzējušiem braucējiem no visas pasaules. Zwift var tikt izmantots gan fiziskās formas uzlabošanai, gan arī ļoti augstu sportisko mērķu sasniegšanai. Zwift ir reāla slodze, īsti sviedri, bet spēles elements to padara aizraujošu ikvienam braucējam.

Cik cilvēki vienlaicīgi var mīt pedāļus Pain Cave?

Esam sarūpējuši piecus velosimulatorus, tāpēc iespējams braukt kopā ar vismaz četriem draugiem.

Kādi ir pieejamie abonementu veidi un cenas?

Brauciena cenā iekļauta velosimulatora īre, duša mājīgajās ESPA Rīga Spa telpās un dzeramais ūdens neierobežotā daudzumā. Lai uzsāktu braucienu, nepieciešams izveidot profilu Zwift sistēmā, kas aizņems aptuveni divas minūtes – to arī iespējams izdarīt pie mums uz vietas. Pirmā nedēļa ir bezmaksas, pēc tam – viens bezmaksas brauciens mēnesī (neierobežoti laikā un nobrauktajos kilometros). Ja ir vēlme braukt biežāk, papildus būs jāiegādājas abonements Zwift  mājaslapā par ļoti draudzīgām cenām – no 10 līdz 15 € mēnesī.

“Pain Cave” cenas:

1 brauciens – 15 €

5 braucieni – 55 €

10 braucieni – 95 €

Un tas viss – bez liekas birokrātijas un līgumiem! Nāc un brauc!

Kāds ir brauciena ilgums?

Līdzīgi kā ar beztermiņa abonementu, arī laikā nevēlamies nevienu ierobežot, taču pēc pirmajiem braucējiem zinām teikt, ka vidējais brauciena laiks ir līdz 75 minūtēm.

Kā var pieteikties braucienam?

Braucienam pieteikties visērtāk būs pa tālr. 67772217 vai izmantojot MINDBODY aplikāciju. Reģistrējoties braucienam, nekas nav jāmaksā – par braucienu maksā ierodoties uz vietas.

Vai Zwift ir piemērots arī cilvēkiem bez fiziskās sagatavotības?

JĀ! Fiziskajai sagatvotībai nav nozīmes, jo nobrauktos kilometrus un ātrumu nosaka katrs pats atbilstoši savām spējām. Taču par vienu mēs esam pārliecināti – jo regulārāk trenēsies, jo spēcīgāks kļūsi.

Kādus braucienu veidus Zwift piedāvā?

  • Brauc individuāli ar simtiem citu braucēju no visas pasaules;
  • Brauc kopā ar draugiem, lai uzturētu draudzīgu sacensību garu;
  • Brauc, izvēloties kādu no Zwift piedāvātajiem uzdevumiem;
  • Izmēģini spēkus Tour de Zwift sacensībās – par aktuālajiem pasākumiem informāciju atradīsi Zwift mājaslapā.

Video:

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: kura dvēseles puse tevī ir dominējošā – gaišā vai tumšā?
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO, VIDEO. Megana Mārkla draudzenes kāzās kārtējo reizi rupji pārkāpusi karaliskās ģimenes etiķeti
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Latviešu fotogrāfs – starp TOP 100 labākajiem kāzu fotogrāfiem pasaulē: “Tev ir jāsajūt, ka tūlīt kaut kas notiks!”
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

GS
Gundega Skagale
Dabā
Visbiežāk cilvēki kļūdās, šķirojot dažādos plastmasas atkritumus
53 minūtes
LE
LETA
Dabā
Dienas vidū gaisa temperatūra valstī no +6 līdz +19 grādiem
6 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Apsvērs iespēju 2 eiro piemiņas monētām noteikt lielāku tirāžu
8 stundas
FG
Franks Gordons
Pasaulē
Franks Gordons: Ne katru konfliktu var iesaldēt
8 stundas
LE
LETA
Latvijā
Latvijā turpina pieaugt alkohola patēriņš uz vienu iedzīvotāju
7 stundas