Kokteilis
Apbrīno

FOTO, VIDEO: Princis Viljams mīļi pajoko par sievas Keitas dzimšanas dienu0

Foto: AP/SCANPIX/LETA

Kembridžas hercogiene Keita Midltone vakar, 9. janvārī nosvinēja savu 37. dzimšanas dienu. Taču lielāko dienas daļu viņa pavadīja bez vīra, prinča Viljama, kuram nācās pildīt savus karaliskos pienākumus.

Princis Viljams vakar atradās Londonā, lai piedalītos labdarībai veltītā pasākumā, ko organizēja Londonas Gaisa Ambulance. Šīs svinības tika organizētas ar mērķi, lai sabiedrību iepazīstinātu ar ātrās reaģēšanas vienību darbu un viņu lielākajiem izaicinājumiem. Ņemot vērā faktu, ka Kembridžas hercogs princis Viljams ir bijušais Militārās Gaisa Ambulances pilots, viņš tika nosaukts par Londonas Gaisa Ambulances 30. dzimšanas dienas patronu.

Sakarā ar to, ka princis Viljams lielāko dienas daļu pavadīja oficiālo pienākumu pildīšanā, Keita dzimšanas dienu pavadīja mierīgā un mājīga atmosfērā kopā ar bērniem princi Džordžu (5), princesi Šarloti (3) un princi Luisu (8 mēneši).


Taču oficiālā pasākuma laikā, princis Viljams pārsteidza ar kādu tiešām burvīgu un mīļu joku par Keitas dzimšanas dienu. Brīdī, kad Londonas Gaisa Ambulances labdarības pasākuma divi jaunākie apmeklētāji pasniedza Viljamam pašdarinātu apsveikuma kartīti, kas bija domāta kā dāvana Keitai dzimšanas dienā, Viljama reakcija sajūsmināja ikvienu: “Lieliski, ka atcerējāties.” Vēl piebilstot, ka arī viņš par sievas dzimšanas dienu atcerējies šodien no rīta, un labi, ka tā.


Pasākuma laikā princis Viljams runājis arī par saviem trim bērniem. Brīdī, kad viņš dāvanā saņēma rotaļu helikopteru, Viljams apstiprināja, ka viņa vecākais dēls princis Džordžs esot liels helikopteru fans. “Es nevarētu atgriezties bez helikoptera, Džordžs man to nekad nepiedotu,” viņš jokoja pasākuma laikā. Viņš arī esot jokojis par to, ka pirms rotaļu helikopteru saņems Džordžs, princis Luiss to noteikti ilgi košļās, kā jau mazi bērni to parasti dara.

Foto:

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Laika apstākļu dēļ pārcelts Summer Sound iesildīšanās pasākums ar Ozolu
8 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kā atbrīvoties no 7 liekām lietām ceļasomā?
8 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 5 seriāli lietainai dienai: pārsteigs ne tikai ar sižetu, bet arī kvalitāti
8 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

MA
Māris Antonevičs
Latvijā
“Arī ap privātmāju cilvēks joprojām ceļ sētu.” INTERVIJA ar Valsts robežsardzes priekšnieku Gunti Pujātu
40 minūtes
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Ilze Kuzmina: Vai laižot latiņu aizvien zemāk, ir iespējams celt izglītības kvalitāti?
1 stunda
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Skolotājiem tomēr būs lielākas algas 1
5 stundas
LE
LETA
Dabā
Ceturtdien līs vairs tikai vietām
4 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
LA.LV jūnijā kļuvis par 3. populārāko ziņu portālu latviešu valodā
6 stundas