Kokteilis
Baudi

FOTO, VIDEO: Noskaidroti konkursa “Supernova 2019” pirmā pusfināla uzvarētāji0

Foto: Lauris Vīksne

Šovakar, LTV tiešraidē norisinājās pirmais dziesmu konkursa “Supernova 2019” pusfināls. Par iespēju cīnīties konkursa finālā savu laimi izmēģināja astoņi dalībnieki.

Šovakar uz skatuves kāpa: Kriss & Oz ar dziesmu “Midnight Streets”, Alekss Silvers “Fireworks”, Līga Rīdere “Būšu tepat”, grupa “Laime Pilnīga” ar dziesmu “Awe”, Edgars Kreilis “Cherry Absinthe”, Elza Rozentāle “You Can On Tiptoe”, Aivo Oskis “Somebodys Got My Lover” un Samanta Tīna “Cutting the Wire”.

Žūrijas komanda, kuru pārstāv Dj Rudd, dziedātāja Linda Leen, Ralfs Eilands un Atis Dvarionas, šovakar gan slavēja, gan kritizēja visus astoņus dalībniekus un viņu priekšnesumus, taču katram no tiem bija savi favorīti.

Visbeidzot apkopojot skatītāju un žūrijas balsojumu tika noskaidroti arī uzvarētāji. Par līderi šovakar, apkopojot žūrijas un skatītāju balsojumu, kļuva grupa “Laime Pilnīga” ar dziesmu “Awe”, biļetes uz finālu izcīnīja arī Aivo Oskis ar dziesmu “Somebodys Got My Lover”, Edgars Kreilis ar dziesmu “Cherry Absinthe”, kā arī Samanta Tīna ar dziesmu “Cutting the Wire”.

Atgādināsim, ka šogad “Eirovīzijas 2019” dziesmu konkursa fināls norisināsies Telavivā (Izraēla) 18.maijā.

Video:
Samanta Tīna ar dziesmu “Cutting the Wire”:

Aivo Oskis ar dziesmu “Somebodys Got My Lover”:

Edgars Kreilis ar dziesmu “Cherry Absinthe”:

“Laime Pilnīga” ar dziesmu “Awe”:

Foto:

LA.lv