Sākot ar šodienu iespējams iegādāties biļetes uz Baltijā lielāko kantri mūzikas festivālu Country Bauska 2019, kas norisināsies nākamā gada 12. un 13. jūlijā Bauskas Pilskalna estrādē. Country Bauska festivāls nākamgad norisināsies jau 21.reizi un solās būt vēl košāks un skaļāks nekā iepriekš. Tajā dalību jau apstiprinājuši daudzi Latvijas un ārvalstu mākslinieki.

Viens no nozīmīgākajiem nākamā festivāla māksliniekiem, kurš uzstāsies uz lielās skatuves un būs viens no galvenajiem Country Bauska viesiem, ir leģendārais ģitārists Albert Lee (ASV). Viņš uzstāšanos festivālā iekļāvis savā 2019.gada pasaules turnejas kalendārā. Albert Lee ir Grammy apbalvojumu saņēmis britu ģitārists, kurš savulaik ir uzstājies uz vienas skatuves ar tādām zvaigznēm kā, piemēram, Ēriks Kleptons, Villijs Nelsons, Bils Veimens, grupa Rhytm Kings u.c. Tāpat viņam pieder pasaules rekords – vienas sekundes laikā viņš nospēlē 13 notis.

Mārtiņš Jātnieks un Uldis Ozoliņš, mūzikas festivāla “Country Bauska” producenti: “Šogad festivālā būs iespējams redzēt daudz izcilus ārvalstu māksliniekus, arī vietējo mūziķu pārstāvniecība būs ļoti plaša. Skatītāji varēs baudīt mums visiem zināmu un iemīļotu mūziķu priekšnesumus, kā arī jaunu mākslinieku uzstāšanos. Ir gaidāmas vairākas pārmaiņas, kuru galvenais mērķis – padarīt festivāla programmu un pašu pasākumu cilvēkiem interesantāku un piepildītāku. Lai piesaistītu kantri mūzikai arvien jaunāku auditoriju, šogad festivāla programma tiks vērsta uz to, lai parādītus visu kantri mūzikas daudzveidību. Festivāla pirmajā dienā varēs dzirdēt tradicionālo kantri un western swing, bet otrajā dienā – amaricana, moderno kantri, R&B un kantriroku. Festivālā būs divas skatuves, savukārt trešā tiks izvietota Bauskas centrā, kur ikviens pilsētas iedzīvotājs un viesis varēs baudīt bezmaksas koncertu.”

Kad un kur?

  • 12. – 13. jūlijs
  • Bauskas pilskalna estrāde
  • Par pazeminātu cenu- 20 eiro pieaugušajiem – Līdz šā gada 31. decembrism iespējams iegādāties 2 dienu biļetes.
  • Savukārt sākot ar 1.janvāri pieaugušajiem vienas dienas biļete būs pieejama par 15 eiro, bet divu dienu pat 25 eiro.
  • Bērniem līdz 11 gadu vecumam (vecāku pavadībā) un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām (uzrādot 1. vai 2. grupas invaliditātes apliecību un personu apliecinošu dokumentu) ieeja ir bez maksas.
  • Savukārt bērniem no 12 – 16 gadu vecumam vienas dienas biļete būs pieejama par 5 eiro.

Foto:

Video: