Kokteilis
Apbrīno

FOTO, VIDEO: Magone Burka atklāj, ka ir ceturtā bērniņa gaidībās: prieku aptumšo bažas par palikšanu bez pajumtes0

Publicitātes foto

Kopš tapis zināms, ka šovu zvaigzne Magone Burka atkal uzmirdzēs TV ekrānos un “STV Pirmā!” veidotajā realitātes šovā “Slavenības. Bez filtra” līdzās stilistes Žannas Dubskas un skandalozā modes eksperta Jaroslava Barošņikova ikdienai, skatītājiem būs iespēja sekot līdzi arī populārās dzejnieces privātās dzīves līkločiem, daudzi šo vakaru un šova pirmizrādi gaida ar īstu nepacietību.

Un kā nu ne – beidzot noslēpuma plīvurs kritīs un faniem būs iespēja uzzināt, kā pēc atgriešanās no ārzemēm klājas Magonei Burkai un viņas ģimenei? Kā viņa kopā ar lietuviešu vīru iekārtojuši savu mājvietu Liepājas pusē un ar kādām cerībām skatās uz nākotni? Tomēr vērīgākie dzejnieces talanta cienītāji par visu vairāk jaunajā šovā cer gūt atbildi uz pēdējā laikā plaši apspriesto jautājumu, kas saistīts ar Magones auguma aprisēm. Tās kļuvušas acīmredzami kuplākas, ļaujot domāt, ka viņa atgriezusies labā maizē un bauda mierīgu, pārtikušu dzīvi.

Kā faniem atklāj šova veidotāji, Magones dzīvē patiešām gaidāms īpašs un sirsnīgs notikums – viņa ir ceturtā bērniņa gaidībās un par savu grūtniecību plašāk pavēstīs šī vakara “Slavenības. Bez filtra” sērijā. Tomēr atklāsies, ka viss nebūt nav tik gludi kā jaunā ģimene cerējusi – prieku par gaidībām aptumšo bažas par palikšanu bez pajumtes.

Saistītie raksti

Par to, kāpēc ģimenei draud padzīšana no mājām, Magone emocionāli, asarām acīs skatītājiem atklās jau šovakar, 17:55, televīzijā sievietēm “STV Pirmā!”

Magone Burka paziņo, ka gaida bērniņu:

Magone Burkā piedalās šovā "Slavenības. Bez filtra"
LA.lv