Ņujorkas modes nedēļas laikā ar grandiozu modes šovu, savu 50. gadadienu svinēja pasaules slavenais dizaineris Ralfs Lorēns.

Ralfs Lorēns savā modes skatē uzsvēra, cik ļoti mūsdienu dizaineri cenšas ietekmēt modes tendences, koncentrējoties uz modes maiņu un ekskluzivitāti. Pretstatā tam, Lorēns savu jauno kolekciju veidojis, balstoties uz personīgām un nostalģiskām apģērbu tendenču vērtībām, kas pazīstamas ikvienam.

Modes mākslinieks bija līdz nepazīšanai pārvērtis Ņujorkas Centrālā parka “Bethesda” terasi, kur pulcējās pasaulē pazīstami cilvēki, kur dzirkstīja šampānietis un uz LED ekrāniem Ralfs demonstrēja savas pēdējo 30 gadu apģērbu kolekcijas. Ralfs Lorēns viesiem deva iespēju ielūkoties savas modes daudzveidībā un krāšņumā, parādot to, cik ekskluzīvs un augstvērtīgs ir viņa modes zīmols

Uz Ralfa Lorēna modes šovu bija ieradušies tādi pasaulē zināmi cilvēki kā TV leģendārā Vinfrija Opra, kura līksmoja kopā ar kinozvaigzni Pīrsu Brosnanu. Bet aktieris Roberts De Niro baudīja pasākumu kopā ar grāvēju aktieri Stīvenu Spīlbergu un Toniju Benetu. Tāpat pasākumu apmeklēja tādi slaveni modes dizaineri kā Michael Kors, Tommy Hilfiger, Thom Browne, Calvin Klein, Donna Karan un Alexander Wang.

Ralfa Lorēna modes skate tika sadalīta divās daļās. Pirmajā daļā tika demonstrēti vesterna – baikeru-hauss apģērbu kombinācijas, kas bija ļoti elegantas, ērtas un aktuālas rudens un ziemas tendencēm. Tajās atspoguļojās dzīvnieku rakstu elementi, kas izskatās ne vien kā efektīvi, bet ir arī lakonisks akcents lietišķa stila apģērbos. Izmantojot faunas apdrukas savos apģērbos, dizaineris Ralfs Lorēns uzsver, ka šie motīvi vairs sen netiek uzskatīti par vulgāriem, tieši pretēji – šajā sezonā tas pieredzēs īstu modes triumfu! Otrajā daļā tika prezentētas klasiskākas apģērbu tendences, kurās izmantoti metāliski elementi. Metāliski sudraboti un zeltīti audumi šajā sezonā vēl aizvien ir aktuāli.

Savā piecdesmitās gadadienas modes skatē Ralfs Lorēns sevi pierādījis kā varenu modes konceptu. Tika prezentēti apģērbi ne tikai kā ierasts pieaugušajiem, bet arī bērniem, jauniešiem un ģimenēm kopumā.

Pats Lorēns saka: “Atļaušos izteikt piezīmi citiem dizaineriem: ja jūsu apģērbu kolekcija ir pilnīgs mēsls, radiet apģērbu arī bērniem un izmantojiet viņus savā apģērbu kolekcijas skatē! Tas ir mīļi un aizkustinoši!”.

Foto:

Video: