Kokteilis
Apbrīno

FOTO, VIDEO: Emanuels Makrons nodara sāpes savai sievai Bridžitai visu acu priekšā0

Foto: SIPA/ SCANPIX/ LETA

Kā zināms, šajās dienās Krievijas prezidents Vladimirs Putins devies vizītē uz Franciju, kur viņš ticies ar Francijas valdību, tajā skaitā ar Francijas prezidentu Emanuelu Makronu un viņa kundzi, Bridžitu.

Noskaidrots, ka vakardien Francijas pirmā lēdija Bridžita Makrona nelaida garām iespēju satikt Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu un ieradās uz vizīti, par spīti tam, ka piedzīvojusi nelaimes gadījumu – vizinoties ar laivu, viņa guvusi rokas traumu – izmežģītu plecu. Tā rezultātā viņa uz tikšanos ieradās ar longeti uz traumētās rokas.

Savukārt vakardien, kā ziņo Francijas ziņu dienesti Bridžita jau bez apsēja uz rokas, taču bija redzams, ka Francijas pirmā lēdija ļoti sargā savu roku un nekustina to. Tiekoties ar Bridžitu un Emanuelu Krievijas prezidents Bridžitai Makronai pasniedza ziedu pušķi, ko viņa paņēma ar savu veselo roku.

Foto: TASS/ SCANPIX/ LETA

Saistītie raksti

Pēc tam viņi visi trīs devās fotografēties pie valstu karogiem, pēc kā Emanuels satvēra Bridžitu aiz slimās rokas, un spriežot pēc viņas reakcijas, nodarīja viņai sāpes. Pirmā lēdija ar veselo roku stipri pieturēja traumēto roku.

Foto: TASS/ SCANPIX/ LETA

Video šis nepatīkamais starpgadījums redzams aptuveni no 2 minūtes:

LA.lv