Kokteilis
Baudi

FOTO, VIDEO: Džūlija Robertsa emocionālā drāmā “Bens ir atgriezies”0

Publicitātes foto

Šo piektdien, 18. janvārī uz lielajiem ekrāniem Latvijā sāk izrādīt emocionālu drāmu “Bens ir atgriezies” (“Bens Is Back”), kurā aktrise Džūlija Robertsa atveido galveno lomu – mīlošu māti, kuras neracionālā mīlestība liek darīt visu, lai pasargātu savu dēlu no lielām briesmām.

Publicitātes foto

Mātes savos bērnos redz labāko, mīkstinot viņu vājības un trūkumus. Savukārt mātes instinkts liek gādāt, lai bērni būtu drošībā un censties pasargāt tos, nedomājot par sevi vai citiem apstākļiem. Kad deviņpadsmitgadīgais Bens Bērnss aizbēg no rehabilitācijas centra un negaidīti atgriežas mājas tieši uz Ziemassvētkiem, Bena māte Holija priecājas satikt dēlu.  Lai gan viņa raizējas vai viņš neatsāks lietot narkotikas, ģimene nolemj nosvinēt Ziemassvētkus kopā, pirms Benam būs jāatgriežas rehabilitācijas centrā. Turpmāko 24 stundu laikā gaismā nāk dažādi noslēpumi, un māte dara visu, lai pasargātu dēlu no briesmām.

Publicitātes foto

Drāmas “Bens ir atgriezies” režisors un scenārija autors ir “Oskara” balvas nominants Pīters Hedžess, kurš galvenā varoņa – Bena lomai izvēlējies savu dēlu Lūkasu Hedžesu, arī viņš savulaik ticis nominēts “Oskara” balvai par dalību filmā “Mančestra pie jūras”.

Publicitātes foto

Narkotisko vielu atkarība un tās nodarītais posts, kad pāragri nākas zaudēt tuvus cilvēkus, lika režisoram Pīteram Hedžesam izvēlēties šādu tēmu savai jaunākajai drāmai. Viņš sākotnēji bija nobažījies, ka dēls nepiekritīs lomas atveidojumam, savukārt Džūlija Robertsa, kura filmā atveido Bena māti, izlasot scenāriju bija pārliecināta, ka neviens cits lomā neiederēsies labāk kā Lūkas.

Publicitātes foto

Izdevuma “People” pieckārt titulētā “Pasaules skaistākā sieviete” – Džūlija Robertsa jau iepriekš ir piedalījusies filmās, kurās galvenās varones tēls ir gudra, emocionāla un drosmīga sieviete, piemēram, “Ērina Brokoviča”, par kuru Robertsa saņēma “Oskar” balvu kā “Labākā aktrise galvenajā lomā”, tādēļ jau iepriekš var droši paredzēt, ka arī drāmā “Bens ir atgriezies” tieši viņas tēlojums ir viens no filmas stūrakmeņiem, ko arī apliecina kino kritiķi savās recenzijās.

Drāmas “Bens ir atgriezies” filmas tīzeris:

LA.lv