Kokteilis
Baudi

FOTO, VIDEO: Dženifera Lopesa romantiskā komēdijā “Otrā iespēja”0

Publicitātes foto

Jau šodien, 14. decembrī uz lielajiem ekrāniem Latvijā sāk izrādīt komēdiju “Otrā iespēja” (“Second Act”) ar talantīgo popdīvu Dženiferu Lopesu (Jennifer Lopez) galvenajā lomā.

Romantiskās komēdijas “Otrā iespēja” galvenā varone, četrdesmitgadniece Maja strādā lielveikalā, kur viņa jūtas nenovērtēta un bieži aizsapņojas, kā mainītos dzīve, ja viņa būtu izdarījusi citas izvēles. Neapmierinātība par nepiepildītajiem sapņiem pieņemas spēkā. Pateicoties draugiem, kas pamatīgi piepušķojuši viņas CV un Feacebook lapā atrodamo informāciju, Maja tiek pieņemta darbā kādā prestižā uzņēmumā. Viņa ir apņēmības pilna pierādīt izglītotajiem ļaudīm, ka dzīves gudrība ir ne mazāk vērtīga par grāmatu gudrībām.

Galvenās lomas atveidotāja Dženifera Lopesa ir pierādījusi, ka ir talantīga vairākās jomās vienlaikus, viņa ir gan pieprasīta aktrise (aptuveni 2,9 miljardi ASV dolāru lieli ienākumi no dalības kino, filmējusies vairāk kā 30 filmās), gan veiksmīga pop dziedātāja – pārdoti vairāk kā 80 miljoni ierakstu visā pasaulē, kas kopumā padara viņu par visaugstāk atalgoto un ietekmīgāko  Latīņamerikāņu izcelsmes aktrisi un izpildītāju Amerikas Savienotajās valstīs.

Neapšaubāmi Dženifera Lopesa ir izcila, jo viņa ir vienīgā sieviete, kurai līdz šim ir izdevies vienlaicīgi būt labākā ieraksta īpašniecei un izpildīt galveno lomu tā brīža labākajā  filmā  Amerikā. (2001. gadā filmā “Kāzu plānotāja” un viņas albums “J. Lo”)

Romantisko komēdiju “Otrā iespēja” režisējis Pīters Segals (“Ķeriet Smārtu”), līdztekus Dženiferai Lopesai, lomās redzami – Mailo Ventimilja (“Pataloģija”), Vanesa Hadžensa (“Neprātīgās brīvdienas”) un Fredijs Stroma (“Pirmklasīgās”).

Foto:

Romantiskās komēdijas “Otrā iespēja” reklāmas rullītis:

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: talantīgā dziedātāja Linda Leen savaldzina klausītājus un skatītājus Rīgas centrā
7 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
Gluži kā burves: TOP 5 zodiaka zīmju pārstāves, kas ir vislieliskākās saimnieces
23 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: cik labs grāmatu pazinējs tu esi – vari nosaukt šo 18 grāmatu pareizos nosaukumus?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Kam ticēt – realitātei vai solījumiem? Ekskluzīva saruna ar “PNB Bankas” vienu no īpašniekiem, miljardieri Rodžeru Tamrazu
Ekskluzīvi 2 stundas
LE
LETA
Dabā
Ciklona ietekmē trešdien dažviet iespējams ļoti stiprs lietus
19 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Ministru viedokļiem daloties, valdība vēl nepieņem lēmumu par LU rektoru
1 stunda
ML
Māra Libeka
Latvijā
“Sibīrijas Krusti” no Skotijas atceļo uz Sunāksti
38 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Atsavinās trīs Sprūdam un viņa ģimenei piederošos zemesgabalus Skanstē
1 stunda