Februāra sākumā ierakstu kompānija The Recording Academy paziņoja, ka Dženifera Lopesa kāps uz “Grammy” skatuves kopā ar leģendāro dziesminieku Smokey Robinson un reperi Ne-Yo, lai veltītu piemiņas dziesmu ierakstu kompānijai Motown, kas vēsturiski atbalstījusi tumšādainaos mūziķus. Ņemot vērā, ka Dženifera Lopesa plaši pazīstama kā deju pop mūzikas izpildītāja, gaidāmais priekšnesums raisījis ne vienu vien septisku komentāru populārajā vietnē Twitter. Un tas tikai tādēļ, jo sabiedrība uzskata, ka šādu piemiņas dziesmu labāk piestāvētu izpildīt atbilstošākām mūzikas dīvām kā Bejonse vai Dženiferei Hadsonei, vai arī kādai citai ievērojamai dziedātājai, kuru producējusi ierakstu kompānija Motown.

Un tomēr ziņa pārsteidza neskaitāmus Lopesas fanus. Diemžēl šoreiz ne tajā labākajā nozīmē, tāpēc pats leģenda – Smokey Robinson ārzemju medijiem atklāja: “Es uzskatu, ka ikviens, kurš šobrīd izsaka nievājošas piezīmes par mūsu kopīgo uzstāšanos “Grammy” ceremonijā, ir mazliet stulbs.” Turklāt, viņš arī vērsis uzmanību uz to, ka Lopesa ir visnotaļ atbilstoša šīs dziesmas izpildīšanai. Vēl jo vairāk, pieminējis, ka Lopesa uzaugusi Ņujorkas rajonā Bronksā, kurā auguši daudzi slaveni mūziķi, ko reiz producējusi ierakstu kompānija Motown.

Galu galā, neskatoties uz centieniem attaisnot Lopesas kāpšanu uz “Grammy” skatuves, lai sniegtu priekšnesumu kopā ar skatuves leģendām, viņas fani izrādījuši patiesu neapmierinātību sociālajā vietnē Twitter.


Godīgi sakot, sabiedrības un Lopesas fanu reakcija par viņas sniegto priekšnesumu “Grammy” ceremonijā bija visnotaļ raiba, bagātīga un pat jautra. Protams, tā ir slavenā Dženifera, un viņa dara to, ko prot vislabāk. Viņas sniegtais priekšnesums “Grammy” ceremonijā bija šarmants, piesātināts ar aktīviem deju soļiem un grezniem tērpiem. Un to visu apstiprina arī Lopesas lielākais fans, viņas mīļotais Alekss Rodrigezs.

Tomēr pēc priekšnesuma, Lopesa sniedza emocionālu un sirds siltu atbildi visiem saviem faniem un priekšnesuma skatītājiem, kas pauda bažas un neuzticību viņas priekšnesumam.

“Es varētu raudāt, tas bija tik maģisks mirklis. Tas bija veltījums manai mammai. Tas bija sapņa piepildījums. Dziedāt uz vienas skatuves ar leģendāro Smokey Robinson, man šķita, ka man jāiekniebj pašai sev, lai pamostos no šī sapņa. Es uzaugu pie viņa dziesmām, un tāpēc, ka mana mamma viņu tik ļoti mīlēja, viņa šo mīlestību pret viņa mūziku iemācīja arī man,” Lopesa atklāja intervijā Entertainment Tonight.


Dženifera intervijā arī teica, ka mūzika ir domāta visiem, un tu nevari noteikt, kas viņai ir jādara vai jādzied. “Mūzika iedvesmo visus. Nevar cilvēkiem norādīt, ko mīlēt un ko nē. Tev ir jādara tas, kas ir tavā sirdī. Esmu ļoti pagodināta, ka man devu iespēju izdziedāt šīs dziesmas “Grammy” ceremonijā,” viņa teica.