Kokteilis
Baudi

FOTO, VIDEO: dramatiski noslēdzas “X Faktora” otrā finālsērija – šovu pamet Dagnis Roziņš un Kevins Dylan0

Publicitātes foto

10. novembra vakarā šova ”X Faktors” 2. finālsērijā dalībnieki izpildīja Latvijā un pasaulē populāras dziesmas, atklājot sevi no jaunas šķautnes, kas 10 dalībniekiem palīdzēja pietuvoties cīņai par 10 000 eiro un līgumu ar mūzikas ierakstu skaņu kompāniju “SONY Music”. Taču diviem dalībniekiem – Dagnim Roziņam un Kevinam Dylanam no šova nācās izstāties.

Otrajā finālsērijā dalībnieki izpildīja Latvijas un pasaules populārākos hītus, kuras laikā uzstājās arī pašmā-ju populārā grupa “Carnival Youth”, uz skatuves priecējot ar singlu “Only The Moon Can See The Sun” no grupas jaunā albuma.

Pirmais uz skatuves kāpa kamerūnietis Kevins Dylan Feunang ar R. Kelly emocionālo “I believe I can fly”, kas saņēma kritiku no žūrijas locekļiem, sakot, Kevins ir spējīgs radīt vairāk, tomēr mentors Mentors Ogļezņevs pauda 110% atbalstu. Tomēr šajā vakarā skatītāji nebija vienisprātis ar mentoru, bet ar pārējiem žūrijas locekļiem, jo Kevins nokļuva starp trijiem vājākajiem dalībniekiem, kas lika viņa izpildīt glābējdziesmu. Tomēr arī glābējdziesma nepārliecināja žūriju un Kevinam nācās šovu pamest.

Dvīņu māsu duets “Rozes” vakaru uzsāka pārliecinošu un izpildīja Christina Aguilera dziesmu “Ain’t no other man”, papildinot to ar krāšņu dejas priekšnesumu, pēc kā Reinis atzina: “Mani uzpirkt ar labu horeogrāfiju var vienmēr”, tomēr dziedājumu žūrija nevērtēja viennozīmīgi. Arī māsām nācās cīnīties par iespēju palikt šovā, izpildot glābējdziesmu. Meitenes pierādīja, ka ir gatavas kārtīgi strādāt un ir pelnījušas palikt šovā.

Simpātiskais Dagnis Roziņš izpildīja Ed Sheeran romantisko dziesmu “Photographer”, kas mentoram šķita droša izvēle, tomēr neraugoties uz to, Marats saņēma pārmetumu no kolēģiem, sakot, ka tas ir “dižakmens” mentora dārziņā, jo Dagnis nav ticis galā ar uzdevumu. Un, iespējams, tieši šī dziesmas izvēle lika Dagnim doties mājās, jo skatītāji dziedātāju novērtēja ar viszemāko balsu skaitu.

Aizkraukliete Anna Krista Ostrovska ar Madonnas dziesmas “Like a prayer” spēcīgo dziedājumu piecēla kājās mentoru Intaru Busuli. Žūrijas dalībnieks Reinis Sējāns pārliecinoši pauda: “Es sadzirdēju Tavu lielo balsi, kuru iepriekš es nebiju dzirdējis šādā jaudā un tas mani iepriecināja”.

“Nemiera gars un cilvēks rokenrols,” tā Reini Liepu dēvē viņa mentors. Šovakar Reinis izpildīja Bastille dziesmu “Pompei”, kas pārliecināja ar ekspresiju, enerģiju un vokālo spēku!

Diāna Paško ar Leona Lewis “Bleeding Love” aizkustināja žūriju ar izjusto dziesmas izpildījumu, pēc kā sekoja arī Aijas atzīšanās: “Reini, es pievienojos Tev, es arī Diānu mīlu”.

Jauno meiteņu duets “The Gardens” skatītājiem dāvāja enerģisku priekšnesumu ar Katy Pery dziesmu “Hot n cold”, kas

Multimākslinieks Klāvs Ozols uz skatuves radīja īstu mākslas darbu – Klāva uzstāšanos papildināja paša zīmētas animācijas, individuāla horeogrāfija un emocionāls Coldplay dziesmas “Viva La Vida” izpildījums.

Topošā māmiņa Elīna Gluzunova ar dziedātājas Pink kompozīciju “Try” dāvāja personisku vēstījumu, ko apstiprināja arī mentora Reiņa vērtējums: “Tu ej ar spēku uz priekšu, tas bija skaisti un es Tevi mīlu!”

Ektravagantais Artis Zaķis pieņēma izaicinājumu, izpildot dziedātājas Adeles dziesmu “Set fire to the rain”, kurā Artis ielika īstu pārdzīvojumu, papildinot to ar dzīvām un patiesām emocijām.

Absolūtās dzirdes īpašniece Elīna Evelīna Jansone šovakar riskēja, vēloties demonstrēt savu vokālo spēku ar Lady Gaga diesmu “Million reasons”, pēc kā Reinis kritizēja Elīnu, sakot, ka “Katrs jauns eksperiments kaut ko dod, šoreiz tas parāda lietas, kuras ir jāpieslīpē”.

Ar ballīti uz skatuves vakaru noslēdza trio “Limonāde” ar Kool&The Gang enerģisko dziesmu “Celebration”, kas vienbalsīgi saņēma pozitīvu žūrijas vērtējumu.

Šova “X Faktors” 3. sezonas 2. finālsērijas “Credit 24” skatītāju simpātiju balvu ieguva Diāna Paško, izvirzoties līderos ar 9174 balsīm, savukārt šovu pameta divi Marata komandas dalībnieki – Dagnis Roziņš un Kevins Dylan Feunang.

Saistītie raksti

Jau nākamajā svētdienā, 17. novembrī, par uzvaru cīnīsies 10 pretendenti, kas izpildīs dziesmas par mīlestību, kur daļa no tām – latviešu valodā! Skaties kanālā TV3 vai klātienē Rīgas Kinostudijā un atbalsti savus favorītus!

Muzikālā šova "X Faktors" 2.finālsērija

Kevins Dylan izpilda dziesmu “I believe I can fly”:

Diānas Paško uzstāšanās:

LA.lv
SS
Solvita Seikste
Kokteilis
Sirds siltums “Tev tuvumā” koncertos
19 stundas
SS
Solvita Seikste
Kokteilis
“Oskara” ceremonija ar orķestri “Lords of the Sound”
21 stundas
SS
Solvita Seikste
Kokteilis
Par “Latvijas sirdsdziesmas” uzvarētāju novembrī kļūst “Galaktikas” veltījums mīlestībai
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

JL
Juris Lorencs
Latvijā
“Dižojieties, ka esat latvieši!” INTERVIJA ar baltu valodu pētnieku Alvīdu Butkus 1
Intervija 9 stundas
LL
LETA, LA.lv
Dabā
Piektdien Latvijā vietām smidzinās lietus: šorīt īpaši Kurzemē ir apledojuši ceļi
25 minūtes
LA
LA.LV
Sports
Sensācija izpalika – Latvijas florbolistes netiek pusfinālā
9 stundas
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
Rīgas un Ventspils ostas nodod valsts pārvaldībā: noraida visus Saeimas opozīcijas deputātu priekšlikumus
13 stundas
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
Lemberga sieva lūdz Trampam un Latvijas amatpersonām skaidrot, kāpēc noteiktas sankcijas pret viņu un bērniem 4
15 stundas