Kokteilis
Apbrīno

FOTO, VIDEO: Bejonse savu meitu svinīgam pasākumam sapucē kleitā, ko radījusi latviete0

Foto: AFP/ SCANPIX/ LETA

Latvijā radītā modes zīmola “Aristocrat Kids” dizainere Dace Sāmīte nesen piedzīvojusi patiešām iespaidīgu pasūtījumu.

Dace savos sociālajos kontos dalījusies ar neviltotu prieku un lepnumu par to, ka viņas radītā zīmola kleitu izvēlējusies pasaulslavenā dziedātāja Bejonse savai meitai Blū Aivijai Kārterei. Tas noticis tad, kad abas dāmas posušās ikgadējam modes karnevālam “Wearable Art Gala”, kas katru gadu pulcē stilīgākās pasaules slavenības.

Dace savā Facebook.com profilā priecīga raksta, ka kleita tikusi darināta speciāli Blū Aivijai Kārterei un kleitas modeli izvēlējusies pati Bejonse. “Notikušais ir īsta maģija – nav citu vārdu, ko to izskaidrot,” – pārdomās dalās pati Dace. Izrādās, ka tad, kad dziedātāja izvēlējusies kleitu savai meitai, Dacei bijusi viena nedēļa laika, lai to uzšūtu un mazā Blū Aivija Kārtere varētu tajā doties uz slaveno karnevālu.

Kleitas izšuvumus darinājušas Samburu reģiona rokdarbnieces un kaut parasti šādi pērlīšu dekori tiek izgatavoti vidēji 4 nedēļu laikā, Daces darinātajai kleitai viņas tos radījušas četrās dienās.Bejonse un Blū Aivija Kārtere gatavas skaistajai maskerādei:

LA.lv