Kokteilis
Baudi

FOTO, VIDEO: atpazīstami cilvēki ballējās romantiskās komēdijas “Jaungada taksometrs” pirmizrādē0

Foto: Mārtiņš Otto

Jau šonedēļ, sniegotā 28. novembra vakarā svētku noskaņās, skanot saksofonam un dzirksteļojot šampanietim, tika nosvinēta režisora Māra Martinsona romantiskās komēdijas “Jaungada taksometrs” pirmizrāde. Filma stāsta par notikumiem Vecgada vakarā, kad taksometrā nejauši atstātā Jaungada dāvana liek Andrejam (Laurim Reinikam) atcerēties raibo svinētāju kompāniju, kura tai vakarā viesojusies viņa automobilī. Bet vai pats taksists piedzīvos Jaungada brīnumu? To skaties kinoteātros visā Latvijā no 30. novembra.

Foto: Mārtiņš Otto

“Jaungada taksometrs” pirmizrāde tika atklāta ar Jaungada taksometra ierašanos pie Kino Citadele, ar kuru ieradās vienmēr izpalīdzīgais taksists Andrejs (Lauris Reiniks). Viņam vien zināmu iemeslu dēļ Volgu atstāja turpat kinoteātra priekšā, lai steigtos uz pirmizrādi.  To, protams, pamanīja apzinīgais policijas inspektors Jēkabs Garšiņš (Nauris Brikmanis), kurš īsi pārtrauca pirmizrādes jautro noskaņu, lai atrastu vainīgo. Filmas aktierus un radošās komandas vidū pamanīja savu kaimiņu Andreju, situācija atrisinājās un prezentācija varēja turpināties.

Foto: Mārtiņš Otto

“Mani kā režisoru ļoti saviļņoja aktieru reakcija un vērtējums, noskatoties filmu, jo parasti tie ir viskritiskākie skatītāji. Esmu viņiem pateicīgs par piedalīšanos filmā un vēlmi piedalīties arī filmas turpinājumā, ne vienā vien. Protams, priecājos par nemitīgajiem smiekliem zālē filmas laikā, kā arī smaidīgajiem un pacilātajiem skatītājiem. Tas ir mans prieks un gandarījums,” atklāj filmas režisors Māris Martinsons pēc pirmizrādes noskatīšanās.

Foto: Mārtiņš Otto

“Filma “Jaungada taksometrs” ir par ticību un mīlestību, kas ir šobrīd ļoti svarīga jebkura cilvēka dzīvē. Ikdienas skrējienā, kad dienas skrien viena aiz otras, Adventa laiks ir mirklis, lai mazliet apstātos un padomātu, kas notiek ar mums pašiem? Filma raisa pārdomas. Tāpēc filmas izplatītājam “Forum Cinemas” ir ļoti svarīgi, ka Latvijas kinoteātros būs iespēja noskatīties vieglu, mūsdienīgu, romantisku latviešu komēdiju par to, kā mēs dzīvojam, kā mīlam un, protams, kā svinam svētkus. Mums ir patiess prieks ieiet jaunajā valsts simtgadē ar filmu, kas veltīta svētkiem – Jaunā Gada sagaidīšanai,” stāsta filmas izplatīšanas nodaļas vadītāja Ilze Roķe.

Pirmo skatītāju atsauksmes:

Olga Rajecka (dziedātāja): “Man ļoti patika daudz kas – cilvēki, tādi, kurus es personīgi pazīstu. Tāda aktieru meistarība!”

Marta Kukarāne (dziedātaja, tekstu autore): “Filma absolūti ataisnoja manas ekspektācijas.”

Aigars Grāvers (mūziķis): “Māris Martinsons ir uz pareizā ceļa. Caur to vieglumu mēs varam arī parādīt daudzas nopietnas lietas.Tas man te arī patika.”

Santa Liepa: “Beidzot mums ir komēdija, kur tiešām var izsmieties, nevis neērti pie sevis domāt, kuri bija tie joki, ko neuztvēri.”

Citu skatītāju atsauksmes:

-Man ļoti patika. Tā filma ir tik ļoti pozitīva.

– Tā ir tā filma, ko mums Latvijā vajag 1.janvārī, nevis šogad, nevis nākamgad, bet nākamos desmit, piecpadsmit gadus”

– Jā, tas notika. Sēdēju, skatījos un ir Jaunais gads šodien.

Foto:

Video no pirmizrādes:

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: “Very Cool People” kopā ar Kristīni Prauliņu izdod jaunu singlu
23 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Lūznavas muižā jau šonedēļ notiks mākslas un garšu festivāls “Mākslas pikniks”
23 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Krāšņais festivāls “Jubilāru salidojums”: jau šīs nedēļas nogalē Limbažos
23 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Ministri eksperimentēs? Valdība dosies mēnesi ilgā atvaļinājumā
2 stundas
RN
Rita Našeniece
Latvijā
Rita Našeniece: Vēl tikai nemirstīgais Ameriks rēgojas gaiteņos kā zīme, ka interese nav zudusi…
29 minūtes
LA
LA.LV
Sports
Rīgas “Dinamo” puiši Liepājā sāk gatavoties 12.KHL sezonai
2 stundas
LE
LETA/LA.LV
Dabā
Otrdien daudzviet Latvijā stipri līs un dārdēs pērkons
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Šovakar Latvijā būs vērojams daļējs Mēness aptumsums
1 stunda